reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Osiągnięcia rozwojowe naszych bobasków :)

reklama
gosiek, moja tez trzyma tak grzechotke jak jej dam do raczki i ma taka sama grzechotke :) (tylko zamiast zoltego jest zielone)
 
abryz - super twój sie przewraca :D :D :D :D :D :D

mój jeszcze nie chce :( :( :( :( :( - chociaz jak widzę już nieduło mu brakuje - więc ma nadzieję, ze to na dniach nastąpi
 
chcialam sie pochwalic ze moj maly juz sie usmiecha na moj widok i sobie "gadamy", on wydaje rozne smieszne dzwieki :) glowke tez juz troche potrafi utrzymac :)
 
Olaf tez wydaje rozne odglosy, cos pomiedzy malpka a papuga ;D
usmiecha sie przez sen, a nawet smieje, glowke trzyma super, jak go na brzuszek poloze to podnosi ja ;D
nauczyl sie patrzec na karuzele, a dzisiaj nawet potracal lapkami kroliczki, ktore przed nim wisialy w foteliku :D
kopie ze zlosci jak zawodowy pilkarz :D
a czy mnie poznaje albo chociaz widzi to nie wiem hehe
pepek odpadl juz dawno, ale nie pamietam dokladnie kiedy, wiem ze rano znalazlam go w spioszku ;D i od tego czasu Olaf lubi przewijanie i tak sobie macha wtedy rekami jakby kierowal samochodem :D

niesamowite jak nasze dzieci sie zmieniaja, przeciez na poczatku to nawet ssac mleka nie umialy!
 
ja moje dzisiaj puściłam karuzelkę, od razu się uspokoiła ale oczkami nie wodziła choć była stsznie zdziwiona że jej się coś kolorowego przesuwa nad łówką. Wytzymała tak 15 minut. Generalnie dziś spałyśmy do 12 !!!!! Szok po prostu - a wstawanie miała o 11, 1.30, 6 , i 9. Także się wreszcie wyspałam.
Acha i zaczełam ją kłaśc na brzuszku - umie chwilkę utrzymac główkę w górze ale generalnie zaraz był wrzask więc musiałam zrezygnowac z tej formy spędzania czasu, hehe. Teraz śpi....
Co do smiania się to marysia się uśmiecha ale raczej sądze że t osa nieświadome grymasy niz świadmoy uśmiech, bo podczas walenie kupy tez sie potwafi usmiechnąć (chyba że to z faktu że jej tak błogo hehe)
 
Gratuluję Głuszku :D!
Moja budzi się w nocy raz góra dwa. Dzisiaj budziła się o 2.00 i 0 7.10, a ja i tak narzekam. no, ale moja jest starsza.

A tak poza tym to Pola potrafi:
# podnosić i trzymać ładnie główkę leżąc na brzuszku;
# wodzić wzrokiem za karuzelą i grzechotką;
# uśmiechać się na mój i tatusia widok;
# śmiać się jak się z nią gada;

 
reklama
Do góry