reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Osiągnięcia rozwojowe naszych bobasków :)

;D
Moja jest straszną siłaczką, jak sie ją poloży na brzuszku to dzwiga główkę i trzyma przez kilka sekund, normalnie jestem w szoku, połóżna nie mogła sie nadziwić jak to zobaczyła (u pięciodniowej dzidzi). I też chce już chwytać zabawki, ma takiego kotka, w którego sie wpatruje i macha rączkami jakby chciała złapać :)
Trini zazdroszczę pozbycia sie pępuszka :)
 
reklama
moja ma ósmą dobe i ....... niestety pępek dalej na mięjscu
ale moge pochwalic ja za przespane noce.
nie żada często jesc.spi budzi sie tylko raz, kochane maleństwo.
 
Nasz Ania bardzo uważnie słucha jak się do niej mówi i pomału zaczyna zaczepiać kwiatki przy przewijaku, tzn. gaworzyć do nich. No i w ogóle uwielbia nosić się na rączkach. Tam najfajniej jej się śpi :)
 
trini - mój z naszeniem na rączkach już jest terrorystą ;D ;D ;D

a mój Miruś dzisiaj znowu coś fajnegoi zrobił:
zawsze jak mu zakładałam śliniaka do jedzenia - to machał rączkami i sie złoscił, ze jeszcze nie ma jedzenia
dzisiaj - płakał, ale jak zobaczył śliniak to się uspokoił ( skumał, że zaraz będzie wyżerka ;D) i pozwolił sobie go zalożyć i nie płakał tylko się uśmiechał na jedzenie.
 
Moja Amelka dzisiaj pierwszy raz patrzyla ze zrozumieniem na karuzelę, a od paru dni wsłuchuje się w pozytywkę :)
dzisiaj też pierwszy raz nie darła się w niebogłosy podczas kąpieli :) hhhhhhhhhmmmmmmmm kochane dzieciaczki
 
To i ja sie pochwale :)
Alusia trzyma glowe bardzo dlugo w pionie jak jest na raczkach i jak lezy na brzuszku. Potrafi przekrecic glowke i wodzic wzrokiem za czyms ciekawym.
Umie tez dlugo czuwac sobie i ogladac swiat... Pozytywke karuzelki bardzo lubi i nierzadko uspokaja sie na jej dzwiek...
 
Byłam dzisiaj z Jakubem do kontroli, bo wypisali nas już w drugiej dobie i trzeba było skontrolować rozwój oraz zrobić test na fenyloketonurię.
Mały był dzielny. Prawie osikał panią doktor. Waży już 4140g, a więc od czwartku przybrał 240g. Cieszę się, że ładnie przybiera. Żółtaczkę ma tylko śladową, więc i ten problem mamy z głowy :-)
 
reklama
Do góry