reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Osieroceni rodzice ...

NeSSi

Moderatorka
Dołączył(a)
14 Maj 2009
Postów
20 027
Zakładam temat tak jak obiecałam, dla mam, które po stracie nie mogą sobie znaleźć dla siebie miejsca w żadnym dziale. A mają potrzebę wypowiedzenia słów, których nigdzie indziej wypowiedzieć nie mogą, chcą się wyżalić lub porozmawiać z kimś kto zrozumie przez co przechodzą i co przeżywają.
 
reklama
NeSSi jest na forum BB kącik zadumy dla aniołkowych mam.
Link do: Pożegnania

Mnie dzięki takim forum i kontaktu z dziewczynami, które również przeżyły to co ja pomogło mi stanąć na nogi po stracie maleństwa.
Z perspektywy czasu (4lata) mogę jedynie napisać że to z czasem człowiek przyzwyczaja się do bólu i pustki w sercu :(
 
Kącik, kącikiem ale lepiej mieć wszystko w jednym miejscu :)
Ja niestety też pożegnałam moje szczęście .... ciężko to przeżyć. Trudno o tym mówić .. a nie mówić jeszcze trudniej. I ten strach o kolejną ciążę.
 
Ostatnia edycja:
Do góry