reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Oskar 29 tydz 1570 gr...

Monia brawo dla Oskarka!!!! Moja córka zaczeła chodzić jak miała 11 miesięcy i po roczku miała etap że sama nie chciała chodzić, tylko właśnie przy meblach, ścianie....także spokojnie :)

Nam neurolog powiedział, że wiek koryguje się do 2-2,5 roku.
 
reklama
Monia moja zaczeła chodzić i tak ze 2 dni się puszczała i robiła po parę kroczków aż ją puściliśmy na trawkę i dużą przestrzeń i się wystraszyła... Nie umiała wstać na otwartej przestrzeni. Więc wykombinowała sobie, ze będzie się uczyć wstawać bez podpierania o meble, po 2 tygodniach jak już się czuła pewnie poszła.... a teraz biega jak szalona ;-)
Spokojnie czekaj a się doczekasz:-)
 
Spadlismy na druga strone wiec troche napisze co tam u nas :p
Z chodzeniem to jest roznie kiedy chce to chodzi ale jescze tak sam stabilnie to nie :/
tzn chodzi mi o to , ze chodzi sobie z pokoju do kuchni , troche drepta po dowrze ale wiecej raczkuje...
Od tygodznia Oskar chodzi do zlobka :) widze , ze starsznie sie wyciszyl , mniej marudzi , jest bardziej kontaktowy, zabawa z dziecmi mu sluzy :)) moze przy nich nadrobi zaleglosci :)


Uploaded with ImageShack.us
 
Ostatnia edycja:
Przystojniak Ci rośnie :-) Fajnie, że tak dobrze Oskar zareagował na żłobek. A z chodzeniem to nie wiem czemu tak, u nas też częściej na czterech niż na dwóch a jak już na dwóch to nie są to powalające dystanse. Ale wszystko w sowim czasie.
 
Śliczniutki:) moja Laura też z kwietnia jest, raczkuje do tylu i nie chodzi tylko stoi, ale za rączki musze ją jeszcze trzymać. Nie mogę się doczekać, kiedy zacznie tak dreptać:)
Buziaki:*
 
Ciocia Jeszcze troche i sie doczekasz :D
Oskar pierwsze kroczki postawil pod koniec czerwca a dopiero niedawno zaczal juz na dobre chodzic !!!
aaa nawet juz biega :p
wiec nauka chodzenia zajela mu prawie dwa miesiace !!!!!
 
reklama
Do góry