reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Oskar 29 tydz 1570 gr...

reklama
Dominic wkoncu z chodzeniem ruszylo :D
mlody juz tylko chodzi wogle nie raczkuje...:tak:
wczoraj znalazlam 4 nowe zeby!!!!!! 3,4,5, tak mi sie wydaje bo pokazac to nie chcial :/
dotego goraczka i kaszel i katar :((((
Wczoraj mielismy wizyte - przewod botala juz sie zamknal :)
mlody wazy w ubraniu 12,700 i ma 83 cm :D
Oskar wkoncu robi papa, nasladuje mnie jak wystawiam jezyk albo myje podloge, karmi mnie, karmi psa, przynosi mi rozne rzezcy ale dalej nie pokazuje palcem :/
lekarz powiezial, ze mam go dalej obserwowac , narazie nie widzi nic niepokojacego i spotykamy sie za 4 miesiace ...
 
Wczoraj bylismy w szpitalu na wizycie- Oskar wazy 14 kg i ma 89 cm!!!!
kawal chlopa hehe :) chyba po ojcu :p
Z mowa u nas cienko tylko mama, tata,daj , ja, reszta to chinszczyzna :p nadaje jak katarynka ale nikt go nie rozumie :p
Od jakiegos czasu zacza pokazywac paluszkiem jak cos chce alebo jak cos go zainteresuje, czasci ciala nadal nie pokazuje.
Okropnie broi -przesuwa krzesla , zeby dostac sie na blat, chodzi po stole, otwiera okna, drzwi i ucieka na dwor ,wlancza kuchenke no normalnie zywe srebro :))) a co gorsze to dzisiaj uderzyl dziewczynke w przedszkolu a wczesniej kogos ugryzl :((( normlanie denis rozrabiaka nam rosnie :p
 
Monia 14kg???:szok::szok:...ale musi być kluseczka :):)
Z mową ma czas kochana...poczekaj bo jeszcze zapragniesz by nic nie mówił hehehe.

Z moim Grackiem było tak jak ze starszym wioli20121119, po 3 roku zatrybił i sie rozgadał i też donoszone zdrowe dziecko.
Wszystko w swoim tempie Monia :):)
 
reklama
dzieki dziewczyny za pocieszenie :))))
kamien spadl mi z serca :)
a co do wagi to spory jest - nawet sie boje , ze az za spory i bedzie gruby :((((
 
Do góry