reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Oskarek, Mały Wielki Wojownik, pożegnanie Majówek 2018

Hope

podwójna mama :-)
Dołączył(a)
18 Lipiec 2010
Postów
5 041
Tym tematem chciałybyśmy my, Mamy majówki z 2018 roku, pożegnać wielkiego bohatera, jednego z nas teraz i na zawsze.


Malutki Oskarek, synek naszej forumowej @Jetkaa pożegnał ziemski świat i odszedł do lepszego, z którego będzie pilnował mamy, taty i starszego braciszka. Świat wolny od bólu i strachu.

Nie tak to miało wyglądać, nie tak wyobrażałyśmy sobie macierzyństwo, gdy wspólnie przeżywałyśmy na forum starania, ciąże, porody. Dla jednej z nas czas stanął, zatrzymał się i runął. Zatrzymały się serca nas wszystkich.

@Jetkaa jesteśmy z Tobą z całej siły, myślami, płaczemy razem z Tobą, przytulamy.

We wtorek, 30 lipca, o godzinie 10:00 odbędzie się pogrzeb Oskarka. Prosimy Was o zapalenie w tym dniu świeczki w oknie i wirtualne wsparcie dla mamy i rodziny małego bohatera. My wstawimy tu zdjęcie świeczki postawionej na oknie. Wy też możecie.


Oskarku[*] @Jetkaa, na zawsze w naszych sercach i pamięci...
 
reklama
IMG_20190730_100402.jpg


Oskarku [*]
 
Oskarku wspieraj swoich rodzicow i braciszka pokaz pokaz im ze czuwasz ze ich kochasz ze jestes przy nich caly czas. ❤️ Tule was mocno rodzice jestem z wami
 

Załączniki

  • IMG_20190730_093342.jpg
    IMG_20190730_093342.jpg
    2,9 MB · Wyświetleń: 369
reklama
Do góry