reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Oskarek, Mały Wielki Wojownik, pożegnanie Majówek 2018

Jestem poza domem, ale o 10 myślami byłam z Wami, z Oskim. Ten mały Bohater będzie żył wiecznie w Waszych sercach...
Nie zapomnimy!
 
reklama
Oskarku... Dzielny Wojowniku..
Opiekuj się swoją rodziną..
IMG_20190730_100912.jpg
 
Ja tez bylam z Wami myslami...
Jetka Oskarek mial wiele szczescia spotykajac na swojej drodze waleczna lwice[emoji3531]
Oskarku... brykaj na chmurce i opiekuj sie swoja rodzinka z gory[emoji3531]
20190730_193557.jpeg
 
Oskarku!
Bozia zabrała Cię w górę do siebie
Teraz jesteś z mą Nastką w Niebie...
I mimo że tak krótko na ziemi byłeś
Śladu ogrom w sercach zostawiłeś...

Obejmij rodzinę anielską opieką
Bo mimo że jesteś już tak daleko
Nigdy twój ślad i pamięć nie minie
Zawsze dla ojca i matki ich synek ...

Patrz z góry na swoją rodzicielkę
Bo serce twa matka ma stokroć wielkie
I wesprzyj ją z góry i czuwaj , daj siłę
Oskarku, pamięć o Tobie niech żyje...



Kondolencje dla Was .. :( listopadowa(2017) mama Anastazji + ... I lipcowa (2018)mama rocznego Maksia ...
20190730_223047.jpeg
 
Oskarku przez ten rok zostawiłeś ogromny ślad w naszych sercach ...opiekuj się mamą i całą swoją rodziną ....śpij maluszku
 
reklama
Oskarku doznałeś pięknej i nieskazitelnej miłości matczynej, byłeś z nami zbyt krótko ale dzięki Twojej mamie zostawiłeś w naszych sercach cząstkę siebie i nauczyłeś nas tego co w życiu jest najważniejsze i to że każdą chwilę trzeba przeżyć jakby była ostatnią. Odpoczywaj w spokoju i czuwaj nad swoją rodziną. Pozostaniesz w naszych sercach na zawsze.Boże miej w opiece to dziecko by zaznało spokoju i ukojenia. Do zobaczenia Oskarku po drugiej stronie.[emoji177]
IMG_20190730_231103.jpeg
 
Do góry