reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Osłabienie 4 miesiące po porodzie

Czasem robię sok w wyciskarce wolnoobrotowej. Fajne gęste wychodzą. Ale jakoś tak nie mam siły i czasu stać i obierać te owoce, a potem mozolnie czyścić maszynę.
Ale chyba się zmuszę. W owocach rzeczywiście jest moc.
@Destino podziwiam, ja bym chyba umarła z braku sił będąc w drugiej ciąży i karmiąc.
Samopoczucie... może to też kwestia wieku ;)
 
reklama
@MarJolka jesli juz o wiek zachaczamy, to jestem juz na to za stara [emoji6] i naprawde ciezko, tylko dla mnie to ostatnie momenty na dzieci. A zwazywszy, ze mialam ich nie miec staram sie nie marudzic zbytnio. Wiem ze ani stac ani robic, nawet nie chodzi, ze sie nie chce, ale czasu nagle tak malo. Po prostu trzeba. Twoj maluch potrzebuje cie zwawej. Niedlugo zacznie raczkowac, albo juz ruszyl... dlatego to biale biedronkowe smoothi sie sprawdza. I tak jak pisalam jablka i jak najslodsze owoce, babany, daktyle na necie swieze mozna kupic, mleko kokosowe, ale prawdziwe mleko kokosowe, a nie napoj kokosowy, awokado, duzo zielonych wazyw. Ja kupilam maszynke do smoothi. Jest fajna bo robi szybko i malo sprzatania. Wrzucasz co wpadnie w reke. Rukola szpinak jarmuz troche mleka baban i juz masz pol litra do wypicia. Mi bardzo pomagalo. Teraz gorzej, bo wieczne mdlosci, ale picia i jedzenia pilnuje bardzo. Dzieki temu kamie obydwa maluchy i nie jestem oslabiona. Co najwyzej ciazowo zmeczona
 
Do góry