reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Osłabione ruchy dziecka 27 tc. Czy mają obowiązek przyjąć mnie na izbie przyjęć?

Monikall01

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
23 Październik 2018
Postów
42
Witam od piątku zauważyłam znacznie osłabiona ruchy mojego dziecka myślałam że może ma gorszy dzień ale w sobotę też tylko wieczorem pokopał trochę w niedzielę prawie wcale i dzisiaj od rana wyczułam może jeden lekki ruch jestem w drodze do szpitala ale nie wiem czy w takim wypadku mnie przyjmą bo teoretycznie u nas izba otwarta jest od 18 a jest rano. Jeśli przyjmą to zrobią ktg? Czy jak to wygląda to 27 tc. Ktoś miał podobne doświadczenia?
 
reklama
U mnie w szpitalu każda ciężarna zostawiają na 3 dni na obserwacji. Nie wiem czy tak jest wszędzie ale obowiązek przyjęcia Cię maja. I nie daj się zbyć. Muszą Ci zrobić badania.
 
Ja z tego samego powodu byłam kilka dni temu (32 tydz.). Byłam o 10 w. dzien, normalnie mnie przyjęli. Na takim etapie chyba nie zrobią ci ktg, bo mi mówili, że po skończeniu 30 tygodnia jest ono wiarygodne. Ale badanie i usg lekarz powinien przeprowadzić. W razie czego poproś o odmowę na piśmie. Lub powiedz poprostu że nie czujesz ruchów, wtedy muszą cię przyjąć.
 
Powinni cię przyjąć bez problemu ,zrobić KTG,zmierzyć tobie ciśnienie ,zrobić USG i jak coś by się działo zostawić na obserwacji, ja byłam 2 razy na izbie ale z powodu wysokiego ciśnienia ,i nie było problemu
 
Do góry