reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Osoby do działu zamkniętego

reklama
Wybaczcie dziewczyny, ze się nie odzywałam. Muszę najpierw zapytać resztę dziewczyn, czy chcą nowe osoby na grupie, bo nie oszukujmy się, ale tworzymy już stała grupę od 7miesiecy.
 
Dziewczyny musicie wybaczyć, ale nasza lista do działu zamkniętego jest już zamknięta. Dziewczyny nie chcą nowych członkiń przyjmować. Zostaly nam 2 miesiace.
 
Wybaczcie dziewczyny, ze się nie odzywałam. Muszę najpierw zapytać resztę dziewczyn, czy chcą nowe osoby na grupie, bo nie oszukujmy się, ale tworzymy już stała grupę od 7miesiecy.
Okej, przykro mi. Ja nie zapisywałam się do żadnych grup przez długi czas, mając doświadczenie ze strata dziecka wcześniej i potem dlugimi staraniami.
 
Do góry