reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ospa jak wyglada

Olil

Fanka BB :)
Dołączył(a)
11 Sierpień 2018
Postów
156
Kobietki jak wygląda ospa? Córka ma coś takiego na pleckach. Jedns strona brzuszka wysypana takimi drobnymi krostkami gładkimi około 8. Czy to może być ospa?
 

Załączniki

  • Screenshot_20220428-102044_Gallery.jpg
    Screenshot_20220428-102044_Gallery.jpg
    138,2 KB · Wyświetleń: 261
reklama
I jak, była to ospa? Wiem że ten post nie jest nowy...
Mój syn ma podobną wysypkę. Jedyne kropki są gładkie inne wypukłe
 

Załączniki

  • IMG_20220811_074636.jpg
    IMG_20220811_074636.jpg
    779,9 KB · Wyświetleń: 47
  • IMG_20220811_074644.jpg
    IMG_20220811_074644.jpg
    876,1 KB · Wyświetleń: 45
  • IMG_20220811_074757.jpg
    IMG_20220811_074757.jpg
    734,6 KB · Wyświetleń: 45
I jak, była to ospa? Wiem że ten post nie jest nowy...
Mój syn ma podobną wysypkę. Jedyne kropki są gładkie inne wypukłe
Tak ospa, pierwsze dni były dosyć łagodne. W trzeciej lub drugiej dobie wystąpiła duża gorączka i trwała aż 4 dni. Najbardziej wysypało brzuch i plecy
 
Dzięki za informację ☺️
U nas dzisiaj spokojnie. Zobaczymy czy coś się rozwinie. Pediatra stwierdziła że to nie wygląda na ospę, a na jakąś alergię... Ale wątpię żeby była to alergia bo 2 tygodnie temu syn miał kontakt z dzieckiem chorym na ospę (jeszcze wtedy bez objawów)
 
Jeszcze miał biegunkę teraz w niedzielę i poniedziałek oraz stan podgorączkowy, dziś biegunka wróciła. Czytałam że przy ospie też występuje
 
reklama
Dzięki za informację ☺️
U nas dzisiaj spokojnie. Zobaczymy czy coś się rozwinie. Pediatra stwierdziła że to nie wygląda na ospę, a na jakąś alergię... Ale wątpię żeby była to alergia bo 2 tygodnie temu syn miał kontakt z dzieckiem chorym na ospę (jeszcze wtedy bez objawów)
U nas też po dwóch
Jeszcze miał biegunkę teraz w niedzielę i poniedziałek oraz stan podgorączkowy, dziś biegunka wróciła. Czytałam że przy ospie też występuje
U nas biegunki nie było, tylko ta gorączka.
 
reklama
Do góry