reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ospa wietrzna

Ewelina.Be

Fanka BB :)
Dołączył(a)
13 Maj 2020
Postów
1 681
Na 99% mój syn dostał wczoraj ospy wietrznej. Zadzwonić do lekarza będę mogła dopiero w poniedziałek. Czym bez recepty mogę go smarować, żeby te wykwity go nie swędziały i się zasuszyły?
 
reklama
Na razie jest łagodny, bo dopiero wczoraj pojawiły się pierwsze wykwity, ale nie wiem jak to się rozwinie przez weekend
 
Najlepiej do lekarza i pewnie cos przepisze, żeby nie obudzic sie z reka w nocniku, dopiero sie zaczyna to i łagodnie jest.
 
Wiem, ze swieta sa i lekarze nie przyjmuja ale Na sor mozesz sie zgłosić, szybciej cos lekarz przepisze niz leczyć na własną reke.
 
A czy sor jest tylko gdy zagraza cos zyciu ? Jestes matka sama chyba powinnas wiedzieć co jest dla twojego dziecka najlepsze. Skoro nie chce ci sie jechac, by ponoc dziecku szybciej to nie jedz. 😊 na sor jezdzi sie podczas swiat, weekendow, gdzie lekarz nie przyjmie nawet z kaszlem, by dziecko nie cierpiało. Bynajmniej takich ludzi znam, a jesli Ty uwazasz, ze forum pomoże ci kupic cos na wlasna reke aby pomóc dziecku to sorry brak pytań.
 
reklama
Do góry