reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

OSPRZĘT DLA MALUCHÓW - wymiana poglądów - aby się nie oszukać ;)

gosienko - jestem w kropce :( faktycznie plytkoe - chociaz jolunie dopiero przymierze w srode...
mam podstawowe wymagania i nie moge znalezc wozka :( a najgorsze jest to ze musi to byc wozek wygodny w zasadzie do spania na spacerach bo joluszka nie chce jezdzic tylko chodzic lub ewentualnie na raczkach...
normalnie w zyciu nie myslalam ze wybor spacerowki to taki koszmar
 
reklama
Dziewczyny a ma moze któraś taką specrówke?
a moze zamierza ktos taką kupic ??
Chicco ponee xs waży tylko 5,5kg
http://www.allegro.pl/item98683284_wozek_chicco_ponee_xs_nowy_model_2006_wys0zl.html
Wydej mi sie że bedzie fajna bo ma wszystko na czym mi zależało przede wszystkim jest lekka i ma rozkładane oparcie, torbe itp
Basiu80 Twoje propozycje wózków fajne ale dla mnie jeszcze za cięzkie

My teraz jezdzimy Quinny
specrwkazima14ay.jpg

waży jakies 11czy 12kg wiec zalezy miz zeby laski były dużo lżejsze? Bo jak bedzie niewielka róznica to nieopłaca mi sie w ogóle zmianic specrówki

Macie moze jakies rady lub spostrzezenia odnosnie wózka chicco ponee xs?
Sylwia
 
Hej,Sylwia,ja mam :p bo dokładnie kilka razy ten wózek oglądałam. Kółka do d.....,plastikowe,małe,zero amortyzacji.Ale główny minus to ten wózek jest bardzo wąski,chyba najwęższy jaki oglądałam. Także ciut grubiej ubranego dziecka to raczej nie wciśniesz.Moja koleżanka kupiła wózek (inny) latem i mała spoko w samym body jeżdzila,ale przyszła jesień,kurtka,dziecko urosło i dopiero sobie koleżanka w brodę pluła ::) Powodzenia w wyborze. 8)
 
Dzieki dziewczyny dokładnie taka sama była opinia mojego wujka, który pracuje w sklepie z wózkami i akcesoriami dla dziec,i w ogóle już nie bede jednak wózka kupowac bo własnie mój wujek uświadomił mnie ze ten mój wóżek spcerowy to waży nie 11czy 12kg(tyle to chyba z gondolą) tylko okło 7 kg wiec nie mam sensu żebym go zmieniała. Ciesze się że już nie mam tego problemu zostaje przy tym co mam, Kamiś i tak nie chce w wózku na dworze siedziec tylko ostatnie dwa specrki to na nózkach a wózek to tylko na dłuższe trasy
Jeszcze raz dzieki za opinie!!!
Sylwia
 
No to teraz proszę mi doradzić, jaki fotelik do samochodu mamy kupić ???
wiem, że ten temat też się już przewijał, ale plisss jeszcze raz.
na pewno nie chcę pokrowca wyściełanego polarem >:D >:D >:D, no i cena tak max ok 300.
 
My też w takim jeździmy i jesteśmy baaardzo zadowoleni - dla mnie nie miało sensu kupowanie fotelika do 18kg, bo za niedługo i tak musielibyśmy kupic z tej ostatniej grupy wagowej, a tak Adaś ma już fotelik "dożywotnio"
 
reklama
Takie foteliki są niezbyt dla dzieci które jeszcze dużo śpią w samochodzie, bo mimo że mają odchylane oparcie to nie są tak wygodne jak te do 18 kg.
Jakbym kupowała teraz fotelik to może bym się nad takim zastanowiła, ja kupowałam w listopadzie bo Krystian bardzo szybko wyrósł mi z nosidełka, ale z drugiej strony fotelik i tak ma żywotność ok. 5 lat, po tym czasie już nie gwarantuje bezpieczeństwa, wiec nie wiem czy jest rzeczywiście tak bezpiecznie kupować fotelik od razu na 11 lat.
 
Do góry