reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

OSPRZĘT DLA MALUCHÓW - wymiana poglądów - aby się nie oszukać ;)

no właśnie się też nad tym zastanawiam  :)
Kuba ostatnio jeździł u mojej mamy w foteliku "starszym" i jak zasnął to głowa mu się "dyndała", bo tak na siedząco spał. Chyba zdecydujemy się jednak na ten do 18 kg, można go na półleżąco ustawić i tak jeszcze ze 3 lata pewnie posłuży.

ten bordo mi się podoba (pod kolor samochodu  ;), słyszał ktoś coś o globtroter??? niedrogie i z atestem
http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=98190750

nad ramatti też się zastanawiam

 
reklama
Hej,my mamy ramatti :laugh: Rozmawiałam w sklepie,sprzedawca też ma dzieci i twierdzi,że bez względu na wagę,te do 18 kg to tak do ok. 2 lat służą.Ja mu zresztą wierzę,bo np. nosidełko mamy do 13 kg,czyli M waży na razie połowę :-[ a już nie używamy.
 
Mojego brata córka ma 4 latka i jeszcze jeździ w takim, Pewnie dopiero na zimę zmienią na większy. no ale to zależy od dziecka. Jedno klopsik, drugie sucharek
 
elwis_m pisze:
Mojego brata córka ma 4 latka i jeszcze jeździ w takim, Pewnie dopiero na zimę zmienią na większy. no ale to zależy od dziecka. Jedno klopsik, drugie sucharek
właśnie znajomych córeczka jeździła do 6 lat w tym do 18 kg
 
elwis_m ja mam ten fotelik MEGGY i jestem z niego naprawde zadowolona Arek zresztą też bo lubi w nim jeździć, także pewnie wygodny
 
no to Kubusiek też będzie w takim (meggi globtroter) jeżdził :), właśnie go na allegro kupiłam. Dziękuję za pomoc!!!
 
Zuchu,my kupiliśmy w sklepie za 245 chyba.Taki w misie.Ta seria ładna,ale chyba za tapicerkę to nie warto prawie 150 dopłacać ::)
 
kurczę, na allegro najtańszy to 299 kosztuje, chyba jednak wycofali misie, może to nowa kolekcja taka droższa
 
reklama
my za z literkami daliśmy też coś mniej niż 250zł, ale w sklepie w babicach, oni mają ceny niższe niż na allegro
 
Do góry