reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

OSPRZĘT DLA MALUCHÓW - wymiana poglądów - aby się nie oszukać ;)

reklama
Taki widzieliśmy na placu zabaw, nic specjalnego a K. oszalał na jego punkcie, jak jest ten rowerek na placu to my musimy omijać plac bokiem bo inaczej cały czas piszczy do niego, a głupio tak komuś ciągle podbierać ::).

http://www.allegro.pl/item94891908_okazja_nowy_trojkolowy_rowerek_dla_dziecka.html

ale nie wiem czy jest wygodny bo nie widziałam go w akcji, mamusia przynosi ten rowerek na plac, jeszcze nie widziałam żebydziecko na niego wsiadło a potem w rękach zanosi go do domu.
Ale mojemu brzdącowi się podoba ::)
 
Hej,fajne te rowerki.Ten kosmiczny to jakoś mało stabilnie wygląda.a taki czerwono-żółty to prawie identyczny moja siostra miała.Ja się zastanawiam,mi się jakoś wydaje,że on w te wakacje za mały na rowerek będzie,a potem zima i może dopiero za rok ??? Maryś a twoja Ola w jakim wieku pedałowała? Pa.
 
Gabi, ja też się waham, ale chyba jej kupię, bo za rok, to już pewnie dostanie taki "dorosły" ::) ;D rowerek od 2 do 5 lat. A teraz w sumie całe lato i jesień przed nami, to może chcoaiż trochę pojeździ ??? Może spróbuję znaleźć coś użyawnego ???
 
Jagoda ten za 130 to identyczny jak Ola miała i cena super musze pogadac z mężem
Gabi wiesz że nie pamiętam kiedy Ola zaczeła pedałować sama mąż twierdzi że kupiliśmy go jej na drugie urodziny najpierw wiadomo pchało się ją a potem jakoś tak szybko załapała z tym pedałowaniem
 
Mnie się podoba ten jeżdzik ;D. Ja prawdę mówiąc nie myslalam o kupnie jeżdzika. Ale teraz to sie zastanowię ::). Tylko bedzie trzeba wybrac albo jeżdzik albo rowerek ::) :(
 
hej Basieńko, oglądałam Twoje linki do wózków, baby dreams fajniejszy, chociaż te płytkie siedzisko dla mnie dyskwalifikacja
 
reklama
Do góry