reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

OSPRZĘT DLA MALUCHÓW - wymiana poglądów - aby się nie oszukać ;)

my kupiliśmy przedwczoraj maxi cosi 9-18kg, jutro ma dotrzeć. Tez doszłam do wniosku że na razie ten powinien wystarczeć. Ewentualne opinie prześle więc później ... :)
 
reklama
Gosiu a jaki model Maxi cosi?? Bo my jak już zdecydujemy sie na tą firmę, jakoś po tym foteliku co mamy teraz widze że jest po prostu super.
 
My mieliśmy fotelik maxi cosi ale ten do 18kg i polecam !!!
Treaz mamy do 18kg ale firmy której nie ma juz w Polsce.
A mojego wujka córeczka w tym do 18kg do 3 lat.
A gdzie jest napisane ze foteliki maja 5 lat żywotnosci? Ta informacja mnie strasznie zaskoczyła! i dlaczego tylko 5?????????????

Sylwia
 
Oglądałam kiedyś taki program gdzie się policjanci i producenci różnych fotelików wypowiadali i tam padło te 5 lat, nie wiem dlaczego i nie wiem czy wszystkie foteliki i od czego to zależy.
 
Dzieki J@gódko za odpowiedź bo strasznie mnie to 5 lat zaintrygowało bo co sie moze stac przez 5 lat jeżeli fotelik to własciwie plastyk gąbka i chyba steropian no oczywiscie + pasy wiec nie wiem co moze sie tam zestarzeć!!! Rozumiem jakis fotelik po wypadku to jasne ze moze nie funkcjonowac ale tak to. Nie mam popjecia czemu tak powiedzieli.
 
myślę, że to stwierdzenie padło z ust producentów fotelików, bo co mają powiedzieć "ludzie nie kupujcie nowych bo stare i odkupione od kogoś są równie dobre" ??
 
policjanci to coś mówili o tym że ten plastik jak jeździ w samochodzie to się starzeje i powstaja mikrouszkodzenia które mogą byc bardzo niebezpieczne w razie wypadku, ale nic więcej nie pamiętam już a to był długi program
 
ja myślę, że zużycie zawsze jakieś będzie, chociaż to chyba zależy od jakości fotelika, wykorzystanych plastików, traktowania fotelika itd. Mimo wszystko to i tak cenna wiadomość, zwłaszcza że wczoraj (w końcu :mad:) dotarł do nas używany fotelik ... :p Prawdę mówiąc nie wiem ile ma lat, cały szkielet wyglada bardzo dobrze, tapicerce natomiast dostało się trochę od słońca (welurowe boki). Przymierzaliśmy małą w mieszkaniu, wydała się być zadowolona, dziśruszymy na wypad samochodowy, to się zobaczy ... :)
a oto on:
 
reklama
Do góry