reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

OSPRZĘT DLA MALUCHÓW - wymiana poglądów - aby się nie oszukać ;)

reklama
Hej
Dzieki Elwirko. W koncu kupilismy rowerek troszke inny ale tez Kamisiowi pasuje. Mam tylko nadzieje że mały bedzie chciał w nim jeździć. W sklepie mu sie podobało ale zobaczymy co będzie na dworze.
Jeszcze raz dzieki
Sylwia
 
hej, ja wracam do tematu spacerówek, chcemy kupić coś Małgoni dla naszego użytku, bo nasza Bartatina jest wprawdzie rewelacyjna na nasze drogi ale jak jedzeimy gdzieś do sklepu czy do miasta albo na wakacje to jest to zdecydowanie za wileki i za cięzki wózek zeby go tachać. Myśłimy o peg perego PLiko ale ta cena... znalazłam gdzies Jane Energy albo Carrera, co Wy na to?

Nasze wymagania: łatwe składanie, lekki w miarę, rozkąłdane oparcie, niekoniecznie do pełnego leżenia, parasolka, ma nam posłuzyć już do końca naszej wózkowej przygody z Małgośką, z założeniem, ze drugie dziecko też w nim będzie jeździło cena tak max 800 PLN
Ja wiem, że Graco i chicco spełniają te wymagania ale dla mnei to takie plastikowe g... no nie powiem co, złe wrazenie namnie robią, wydaje mi się, zę zaraz coś popeką i się rozpadnie
 
Zuchu Zuchu, ja tez jeszcze nie zakupiłam spacerówki. Kasa juz jest, ale czekam jeszcze żeby męża przymierzyć do Coneco Solar, to typ parasolka, bez regulowanej wysokości "rogów", więc te moje 2m chłopa nie do każdej bryki się nadaje ...A te wózki to nowość i w sklepach jeszcze rzadko występują. Zdecydowałam się na niego (jak przypasuje mężowi), bo: typ parasolka, czyli mniej miejsca w samochodzie, utwardzony pod pleckami i pupą czyli na dłuższe spacery tez się nada, no i takie inne bajery, które mi się podobają: folia, pokrycie na nogi, średnie kółka, amortyzacja (ale to się okazuje w praktyce) Tylko że 10 kg swoje waży (wszelkie bajery ważą), mały koszyk na zakupy (normalne w parasolkach :() i ogólnie ładny wygląd, stelaż (kopia looli :)) NA razie jednak się na niego napaliłam, zobaczymy czy zakup siępowiedzie.
A Tobie Zuchu nie doradzę, poczytaj na forum gazety.pl, chociaż ja jak tam czytam to mam większy burdel w głowie ;) Acha, fajna ta jane energy - widziałam w sklepie, sprzedawca zachwalał ten francuski sprzęt. Jak nie wypali solar, to prawdopodobnie będzie jane, ona ma "rogi" wysoko umiejscowione, no i kupę lżejsza...
 
Fajny ten maclaren, ale tyle nie dam za parasolkę, cóż firma.... ::) Baby dreams też niezła, szkoda że się nie rozkłada.. Moja Iga czasem kimnie w wózku jeszcze ...
 
Zuchu,ja na str.2 tego wątku wkejałam naszą spacerówkę.Ma wszystko co wymieniłaś,amotryzowane szerokie kółka(malo ktora spacerowka ma amort.),kółka blokuje się guzikiem na ramie,a nie przy kółkach to jest fajne.4 pozycje twardego oparcia,osłonkę,folie,regulowaną wys. rączek,jest taki "stabilny",nie pamiętam co jeszcze.Obejrzałam wszystkie możliwe wózki.Ten spelniał wszystkie wymagania,trochę tańszy od peg perego i inglesimy.X-lander go.Kosztował 750zł.Na razie się sprawdza.
 
reklama
A i szerowkie siedzisko (dziecko w kurtce,albo starsze się zmieści).No i ma nam nie potrzebną możliwość wpięcia fotelika albo gondoli (jak myślisz o drugim ;) ).
 
Do góry