reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ostatnia prosta

kitajka

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
28 Styczeń 2019
Postów
50
Hej mamusie!
tzn. przyszłe mamusie tuż przed. Ile Wam jeszcze zostało do terminu? Jak samopoczucie?Jak przygotowania? I co jeszcze trzeba zrobić zanim się urodzi?Ja planuję rzęsy, żeby ładnie wyglądać i dobrze się czuć. Zostało 5 tyg.
 
reklama
reklama
zaczęło mnie czyścić, więc chyba coś ruszao_Oo_Oo_Oo_Otrzymajcie kciukasy
powodzenia! u mnie taki sam początek był...biegunka pół dnia, dwa razy wymioty i potem odpadł czop i zaczęły się skurcze, bardzo mocne co 20min, apotem co 10. Jak dojechałam na ip to już były 4 cm i akcja trochę stanęła-podobno tak się dzieje ze stresu w szpitalu. Dostałam balonik i o 23:08 Uleńka już była ze mną. Właśnie się w nią wpatruję, od wczoraj jesteśmy w domu, a ja mam tyle pałera, że mogłabym góry przenosić.
 
Aj, chciałabym mieć już poród za sobą. Znam wiele dziewczyn, które rodziły i żadna jakoś szczególnie nie narzekała, ale czasami wizja kilkugodzinnych skurczy mnie przeraża [emoji29] Czy tylko ja tak mam?
ja też się boję, nie myślę, że cos pójdzie nie tak, tylko, że mnie bedzie niesamowicie boleć, że sobie nieporadzę itp.
 
Mój pierwszy poród od pierwszego skurczu trwał 20h. Ale to nie było tak ze bolało non stop przez 20h. Poza tym w szpitalu byłam na ostatnie 3-4h. Pewnie są sytuacje gdzie druga faza się przedłuża itp Ale to są procenty. Nie ma co się negatywnie nastawić ;) Damy radę
Poza tym pod koniec to już raczej się modli o poród hehe
 
reklama
Do góry