reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ostre bóle brzucha czy to już?

zaniak

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
21 Kwiecień 2017
Postów
43
Jestem w 37 tygodniu i sama nie wiem czy siedzieć na tyłku i czekać czy to już . Termin mam na 22 . To już drugi raz ale pierwszy porod po godzinach meki skonczyl sie cc . Od paru dni męczą mnie bóle które mijają . Gdyby były one jakieś regularne normalne powiedziałabym ze poprostu rodze . Ale są to bóle co chwile i odczuwam je troszkę jak bóle brzucha. Takie zwyczajnie ... Nie wiem co myśleć cierpię męczę sie potem to mija . Boli mnie na dole brzucha i troche czuje takie zmeczone plecy. Mała jest ruchliwa a brzuch robi sie miekki i twardy na zmiane . Miałyście tak może?
 
reklama
Jestem w 37 tygodniu i sama nie wiem czy siedzieć na tyłku i czekać czy to już . Termin mam na 22 . To już drugi raz ale pierwszy porod po godzinach meki skonczyl sie cc . Od paru dni męczą mnie bóle które mijają . Gdyby były one jakieś regularne normalne powiedziałabym ze poprostu rodze . Ale są to bóle co chwile i odczuwam je troszkę jak bóle brzucha. Takie zwyczajnie ... Nie wiem co myśleć cierpię męczę sie potem to mija . Boli mnie na dole brzucha i troche czuje takie zmeczone plecy. Mała jest ruchliwa a brzuch robi sie miekki i twardy na zmiane . Miałyście tak może?
Trudno powiedzieć, być może to skurcze przepowiadające ...
Jeśli się niepokoisz może warto podjechać na IP chociażby pod KTG się podłączyć i zobaczyć czy z tętnem małej wszystko ok.
 
ktg mam w piątek a wszyscy mówią ,że jeżeli pojadę do szpitala to już mnie zostawią aż do porodu... a tego bym nie chciała chociażby ze względu na mojego dwulatka . Myślałam czy to moga być jakies skurcze własnie przepowiadające ale w internecie wszędzie głośno , że są bezbolesne....
 
Ja miałam bardzo bolesne skurcze od sierpnia do grudnia. W nocy spałam ze stoperem, były co 5, 20 minut. Bardzo się bałam, chodziłam z rozwarciem i córką w kanale rodnym kilka tygidni. Urodziłam w terminie, odeszły wody i nie było wyboru.
Radze być przygotowanym, ale bez przesady. Jak coś boli to prysznic i spacerować, przejdzie albo przyspieszy poród.
 
Jeżeli bóle przechodzą po zmianie pozycji albo prysznicu albo nie są regularne to są przepowiadające i mogą boleć jak porodowe albo bardziej
 
jednak były to skurcze , że skurcze ... nic innego , dziś po ktg i wizycie wszystko już drożne tylko czekać na poród
 
jednak były to skurcze , że skurcze ... nic innego , dziś po ktg i wizycie wszystko już drożne tylko czekać na poród
Hej! No i widzisz nie trzeba było się tak zamartwiać. Ja mam bóle brzucha jak na okres od paru dni! Czop odchodzi! A termin na 17! Trzymaj się i powodzenia!
 
Ja miałam bardzo bolesne skurcze od sierpnia do grudnia. W nocy spałam ze stoperem, były co 5, 20 minut. Bardzo się bałam, chodziłam z rozwarciem i córką w kanale rodnym kilka tygidni. Urodziłam w terminie, odeszły wody i nie było wyboru.
Radze być przygotowanym, ale bez przesady. Jak coś boli to prysznic i spacerować, przejdzie albo przyspieszy poród.

Dokładnie! Ja tam zawsze prysznic albo ruch! I zazwyczaj przechodzi!
 
reklama
Do góry