reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ostrów Wielkopolski i okolice

Hey, widzę właśnie ze cisza totalna. Gratuluje Szkraba. Ja dopiero czekam.
Jestem z Kalisza, ale na forum Kaliskim to już wogóle od 3 lat nikt nie zaglądał.
 
reklama
Hey, czekam właśnie za moją pierwszą pociechę. Długo wyczekiwana, wywalczona...
Mieszkam od niedawna w Kaliszu i miałam nadzieje że poznam jakieś Mamuśki lub Ciężarówki z okolic.
 
Fajnie gratuluję
W którym tyg jesteś? Mój Piotruś jutro kończy 5 miesięcy a ja już tęsknię za ciążą. Bardzo bym chciała być kolejny raz choć wiem, że łatwo by nie było. Mnie najbardziej przeraża strach, który towarzyszył mi przez całą ciążę. No ale potem ta radość jak pierwszy raz zobaczysz swoje dziecko jest nie do opisania. Mój Piotruś ma starsza siostrę Maje, która zasila stado aniolkow w niebie. My o dziecko staraliśmy się prawie 4 lata i też jest bardzo mocno wypragnione i wyczekiwane.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzięki, ja Tobie i rownież gratuluje.
Ah przeszłaś swoje, bardzo współczuje z powodu drugiego Maleństwa.
Jestem w 16 tygodniu, zapłodnienie in vitro. Mam za sobą 10 operacji na jamie brzusznej, usunięcie jajnika, rozwód, i generalnie mój brzuch nadaje się na śmietnik ale udało się. Żyje cały czas w nerwach ale to chyba normalne. Grunt ze póki co wszystko jest w porządku. Znalazłam odpowiedniego faceta i za 2 tygodnie bierzemy ślub. Jutro mamy wizytę u gina, może dowiemy sie co bedzie.
Nudzę sie w domu i żałuje ze nie mam tu nikogo, no ale co zrobić.
 
Super że zaczyna Ci się wszystko układać po Twojej myśli. Też dużo przeszłaś więc zasługujesz na szczęście. A to maleństwo które nosisz pod sercem sprawi, że będziesz szczęśliwa.
Bycie mamą jest tak cudownym stanem, że tego nie da się opisać. Już niedługo sama się o tym przekonasz.
Ogólnie skąd pochodzisz? Rozumiem że Twój przyszły mąż jest z Kalisza tak? Na kiedy wypada Ci termin?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzięki za ciepłe słowa.
Mój mąż jest z samego wschodu, ja z kolei z zachodu. On pracuje w Kaliszu od 10 lat. Zdecydowaliśmy że to ja przeprowadzę sie tutaj. Ale źle mi póki co. Zero przyjaciół, znajomych, siedzę w chacie jak dupa za przeproszeniem. Szukam właśnie sposobu na zawarcie jakiś znajomosci ale na wszystkich podobnych forach kaliszanki śpią. Ile masz lat ? Pochodzisz z tych rejonów ? Ogólnie podoba mi sie w Kaliszu, szybko sie klimatyzuje.
 
Czyli oboje jesteście przyjezdni. Ja mieszkam u siebie od urodzenia. Po slubie maz się do mnie przeprowadzil. Rocznikowo mam 31 lat więc już stara jestem. Przed ciążą gdzie pracowałaś? Bo rozumiem że teraz jesteś na zwolnieniu tak? W jakim rejonie Kalisza mieszkasz.?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
O jak super, ja w tym roku kończę 33 wiec dopiero stara dupa ze mnie. Tam skąd pochodzę przez 9 lat pracowałam w przychodni. Z zawodu jestem fizjoterapeutka, głownie zajmowałam sie rehabilitacja dzieci. Prowadziłam własna firmę. Ale tez paliatyw, ogólnie wszystko po trochu. Mieszkam na oś. Dobrzec. Tu od strony Ostrowa. A Ty gdzie dokładnie mieszkasz. Ah zazdroszczę Ci ze masz bliskich obok siebie. Może jak Maluch już bedzie to nie będę sie tak nudzić.
 
reklama
Do góry