)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• O tym, dlaczego warto robić usg w ciąży? O pani, która nieoczekiwanie dowiedziała się, że zostanie mamą bliźniąt. O tym co wspólnego ma żel do usg z dźwiękiem rozmawiam z dr Filipem Dąbrowskim. Obejrzyj, bo rozwiewamy wątpliwości

Opowiedz, jak to jest zobaczyć pierwszy raz maleństwo w brzuszku. Dziękuję Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ostrów Wielkopolski i okolice

Rozwiązania
0
A jak długo zostaje się w szpitalu po cc? I chciałam o jeszcze jedno dopytać, czy poród w wodzie jest dostępny w Ostrowie? Ktoś miał taki? Jakie odczucia?

reklama

kamkaz

Fanka BB :)
Miasto
Ostrów Wlkp
Rozwiązania
0
Ja miałam cesarkę w środę a do domu wyszliśmy dopiero we wtorek. Z tym, że ja rodziłam dzień przed wigilią czyli potem 3 dni świąt bo i później weekend. W poniedziałek mogłam wyjść do domu ale bez dziecka bo Piotrek miał żółtaczkę i musiał być pod lampami.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Rozwiązania
0
Hej dziewczyny :)
Jestem z Ostrowa. Mam 8 letnią córkę oraz jestem w 16 tygodniu ciąży.
Pierwsze dziecko rodziłam w Ostrowskim szpitalu, akurat w trakcie remontu. Ogólnie byłam zadowolona. Zastanawiam się, jak teraz tam wygląda, poród na 8 lutego :)

Rozwiązania
0
Hej dziewczyny czy ktos ostatnio miał cesarke i dawał koperte aby ja załatwic :D mnie czeka poród w pażdzierniku w ostrowskim szpitalu chodze do jednego z lekarzy ale głupio mi się zapytac ile sobie życzy za taka przysługe bede wdzięczna za jakiekolwiek informacje

kamkaz

Fanka BB :)
Miasto
Ostrów Wlkp
Rozwiązania
0
Evelle ja cesarskie ciecie miałam w grudniu ale dlatego że musiałam miec a.nie chciałam. Z tego co mowily kobiety to cięcie trzeba załatwić z ordynatorem tzn teraz już kierownikiem oddziału z Gostomczykiem

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Rozwiązania
0
Jestem pacjentka Gostomczyka tylko głupio mi sie spytac wprost ile chce za to chociaz o cc mu mowie od poczatku, myslalam ze ktos cos podpowie :-) jak to dyplomatycznie załatwić :-)

reklama
Rozwiązania
0
A czy do cc mozna miec pomalowane paznokcie u nóg? Od rak wiadomo ze nie zebyby było można pulsometr podpiac ale nogi chyba można?

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Instakonkurs! Świętuj z Befado urodzinowy koniec wakacji!

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/09/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 22/09/2019

Nowe pytania

Do góry