reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ostrów Wielkopolski i okolice

reklama
Ola24 - ja Idze przekłuwałam uszy u kosmetyczki na Waryńskiego. Ogólnie to popytaj się u kosmetyczek.

Zalogowana - oczywiście że Cię przygarniemy. Chodzisz do parku czyli tam gdzie ja, nie widujesz czasami podwójnego brązowego wózka?? Jeśli tak to właśnie my:-) Możemy się umówić na spacer.

Kasia91 - tak przy bliźniakach poród wcześniejszy to norma, ale wiesz wcześniejszy o 2 tygodnie czyli 38 tydz, a moi są z początku 34 tyg, więc troszkę za wcześnie. A co do ilości dzieci to uważam że jedno rozpuszczone dziecko da więcej popalić niż troje unormowanych. Dałabyś sobie radę z większą ilością dzieci tylko nie można pozwolić sobie wejść na głowę i podstawa moim zdaniem to stały rytm dnia i konsekwencja wobec dziecka.

Musek i Venus - proszę się zameldować:-)
 
Nie kojarze, ale bede sie rozgladac i w razie czego podejde sie przywitac ;-) moj znak rozpoznawczy - czarny wozek w biale kola i rude wlosy ;-)
 
bojka to rzeczywiście szybko urodziłaś, ale maluchy zdrowe? Mi chyba też grozi poród przedwczesny... na razie leże a w środę jadę na wizytę :( mam nadzieje że lekarz będzie miał dobre informacje dla mnie bo mała już się coś strasznie ciśnie na ten świat :-(a jeszcze ponad 2 miesiące nam zostały do porodu :(
a co do konsekwencji w wychowaniu wezmę to sobie do serca choć obawiam się że dziadkowie i tak mi rozpieszczą córę jak będę musiała po roku wrócić do pracy :-(

Pozdrawiam i z chęcią wybrała bym się z Wami dziewczyny na spacerek do parku ale to tak najwcześniej w lipcu :-)
 
Zalogowana - będę Cię wypatrywać w parku, choć prawdę powiedziawszy jak już jest tak ciepło to chodzę na działkę, ale jeśli tylko chcesz to możemy się w któryś dzień umówić, napisz do mnie.

Kasia91 - po ciężkim starcie w życie teraz nie widać w ogóle, że to wcześniaki i że miały ciężki początek. Wiesz dziadkowie mogą rozpieszczać bo w końcu od tego ważne tylko żeby robili to z głową. A co do spaceru to co się odwlecze to nie uciecze, aczkolwiek z dziewczynami umawiamy sie od zeszłego roku i się spotkać nie możemy. :-)
 
Hej dziewczyny:-)

Melduję się na posterunku ;-);-);-)
U mnie nic nowego poza tym, że moja córcia okazała się chłopcem :-D czyli będę miała 3 facetów w domu :cool2: masakra...

No i gorsza wiadomość to taka, że czeka mnie cesarka ze względu na przodujące łożysko :-( Miała z Was któraś cesarkę w Ostrowie? Napiszcie jak to wyglądało, bo okropnie się stresuję....
 
Hejka Dziewczyny:)))Bojka melduje się tak jak prosiłaś:)))Ehhh Venus nic się nie martw trzecia będzie dziewczynka hehe:))żartuje oczywiście no chyba że masz w planach trójeczkę to jak najbardziej Ci tego życzę:))Szkoda że tym razem się nie udało...ale jak to mówią płeć nie ma znaczenia ważne żeby maluch urodził się zdrowy:)))Ja jak na razie kolejnego nie planuje ale pewnie i tak by był chłopiec nie wiem dlaczego ale mam takie przeczucie.
Oczywiście witam nową mamę:)))
Kurcze dziewczyny trzeba się w końcu umówić na ten spacer...bo jak znów tak długo będziemy to planować to zima zastanie Nas jak nic:)))
Ja trochę się martwię moim małym....nic prawie nie je:((w nocy owszem wypije mleko nawet trzy razy...ale w dzień tragedia coś aby przegryzie i koniec...ja już nie wiem jak go przestawić na jedzenia dzienne...w styczniu byliśmy na szczepieniu ważył 10300 a wczoraj go ważyłam i obecnie waży 10800 nie wiem czy czasami za mało nie przybiera:/ dobra zmykam bo chwila nie uwagi a Syn robi co mu się podoba hehe:))
 
Venus - widziałam Twoje usg i wg mnie tak jak pisałam to dziewczynka. CC się nie przejmuj, najważniejsze to jak najszybciej zacząć chodzić pomimo, że będzie boleć. Ze środkami przeciwbólowymi nie ma problemu proś a będzie Ci dane:-D. Po jakiejś godzince przywożą dziecko ale się nie przejmuj że nie będziesz mogła się ruszyć bo maluszki przeważnie śpią po cc bo przecież na nie leki które Ty dostaniesz podczas zabiegu na niego też działają. Jak masz jeszcze jakieś pytania to pisz chętnie odpowiem. A do kogo Ty chodzisz do lekarza?

Musek - no w końcu się pojawiłaś. Wyznacz termin spotkania i się spotkamy bo ja ogólnie mogę się dostosować. Przybieraniem na wadze, aż tak się nie przejmuj bo przecież dużo się rusza to większość spala. A jak patrzysz na siatkę centylową to utrzymuje się na tym samym poziomie czy spadł niżej? Wiesz jak pije mleko to się najada. W nocy budzi CI się 3 razy? Może mu się skok rozwojowy szykuje i dlatego tak ma?
 
reklama
Cześć dziewczyny,
mieszkam ok 40km od Ostrowa i chciałam się Was zapytać czy znacie może jakiegoś dobrego ortodontę w Ostrowie? Jeżeli tak to piszcie, będę tu do Was zaglądała :-)
 
Do góry