reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ostry ból brzucha

akinoM222

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Styczeń 2020
Postów
245
Dziewczyny ja już powoli mam dość. Jestem w 18 tc i co chwila mi coś dolega. Jak nie leczenie kanałowe zęba to teraz znów ostry ból brzucha w okolicach żołądka. Martwię się czy to są zaparcia czy może to być coś gorszego. Ogólnie zaparcia mam od kilku tygodni, ale nigdy nie miałam takiego bólu jak teraz. Jest godzina 2 w nocy a ja nie mogę siedzieć ani leżeć ani chodzić. Mam mega mocne skurcze. Nie wiem czy jechać na pogotowie czy nie. Jeśli okaże się że to zwykle wzdęcia to wyjdę na idiotkę? Mogę wziąć nospe max?
 
reklama
Ja bym ostry ból skonsultowała z lekarzem, ale jeśli masz problemy z zaparciami polecam ci czopki eva qu. Mnie uratowały na początku ciąży, są dozwolone i myśle, ze przyniosą ci ulgę. Dodatkowo espumisan tez jest bezpieczny dla kobiet w ciąży. Z zaleceń mojego lekarza powinnam unikać nieprzetworzonych produktów mlecznych. Może tobie tez taka dieta przyniesie poprawę 🙂
 
Ja bym ostry ból skonsultowała z lekarzem, ale jeśli masz problemy z zaparciami polecam ci czopki eva qu. Mnie uratowały na początku ciąży, są dozwolone i myśle, ze przyniosą ci ulgę. Dodatkowo espumisan tez jest bezpieczny dla kobiet w ciąży. Z zaleceń mojego lekarza powinnam unikać nieprzetworzonych produktów mlecznych. Może tobie tez taka dieta przyniesie poprawę 🙂
mąż o 4 w nocy pojechał właśnie po te czopki i dzięki nim jakoś przetrwałam. Brzuch jest teraz obolały, tak jakbym miała zakwasy ale jest o niebo lepiej.
 
mąż o 4 w nocy pojechał właśnie po te czopki i dzięki nim jakoś przetrwałam. Brzuch jest teraz obolały, tak jakbym miała zakwasy ale jest o niebo lepiej.
Tez mam takie uczucie jakby zakwasy, myśle ze to jest spowodowane rozciąganiem się mięśni. Jutro mam wizytę i wypytam lekarza co i jak
 
Ja mialam w ciazy okolo 19 tygodnia kolkę jelitowa.. i wlasnie mega ostry bol.. brzuch spięty, panika.. lekarz kazal mi kupić esspumissan easy na takie ostre stany. I rzeczywiscie pomagal.. kazal tez w momencie gdy czułam juz ze sie zakorkowałam machnąć puszeczkę coli(zeby nie bylo przez całą ciążę wypiłam 3 puszki, normalnie tego nie pije wogole,bo nie lubie gazowanego) .. i te dwie rzeczy w podbramkowych sytuacjach ratowały takie sytuacje.
 
daj proszę kochana znać co powie Ci lekarz bo wydaje mi się że mamy tą samą przypadłość.
Jestem już po wizycie. Z maluchem wszystko dobrze, ale lekarz zasugerował kontrole u urologa, aby sprawdzić czy w nerkach nie pojawiają się jakieś zlogi. Powiedział, ze może to być spowodowane przesuwaniem się kamieni/piasku. W moim przypadku diagnoza może okazać się trafna, ponieważ już kiedyś leczyłam się w tym kierunku.
 
reklama
Ja mialam w ciazy okolo 19 tygodnia kolkę jelitowa.. i wlasnie mega ostry bol.. brzuch spięty, panika.. lekarz kazal mi kupić esspumissan easy na takie ostre stany. I rzeczywiscie pomagal.. kazal tez w momencie gdy czułam juz ze sie zakorkowałam machnąć puszeczkę coli(zeby nie bylo przez całą ciążę wypiłam 3 puszki, normalnie tego nie pije wogole,bo nie lubie gazowanego) .. i te dwie rzeczy w podbramkowych sytuacjach ratowały takie sytuacje.
podejrzewam że właśnie taką kolkę miałam....
 
reklama
Do góry