reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ostry Dyżur - ani słowa o dzieciach

reklama
Cześć cioteczki! Jak tam wieczór? Ja kupiłam dziś nową herbatę i ją sprawdzam - Loyd Tea Zimowy grzaniec. Nawet dobra i jest z prądem :tak:;-):-D
 
Kurcze, nie ma szans :no: Już mi zdążyła nieco ostygnąć, bo mi się Sam Wiesz Kto ;-) obudził i chwilę musiałam przy nim posiedzieć :baffled:
 
Ja dzisiaj byłam na imieninach Szwagierki w Wieliczce. Fajnie, ale brojąca dzieciarnia, aż głowa boli, do tego mąż wypił, więc musialam wracać 70km, oni obaj spali w aucie, Emilki nie mogliśmy dobudzić, a potem już był cyrk na kółkach. Rany, niedospane dziecko do kolacji i mycia to masakra!
Jeszcze się odparzyła bo zrobiła 2 razy kupę w pamperka - raz w aucie, musiałam więc ją jakoś obrobić bez sprzętu:baffled:, a potem u nich i chodziła z nią jakiś czas.
 
Lorien Dobrze, że mogliście pijechać na jakąś imprezkę, tylko szkoda tej Emi. Jak my wracamy do domu późno to Witka tylko szybko obmywam pod bierzącą wodą i do łóżka. Nie mam serca go wtedy męczyć kąpielą i dokładnym myciem. Robię mu dzień dziecka ;-)
 
Emilka też by miała dzień dziecka, gdyby nie ta (sorry) obesrana pupa :no:
Ale dziś już troszkę mniej czerwone, więc idzie ku dobremu. :tak:
 
reklama
Co za czasy :no: ... dzisiaj dyżuruję zupełnie sama :szok::wściekła/y: ... no ale to mam pewnie za karę, że ostatnio za mało się udzielam :sorry2::-D:-p:-D;-)
 
Do góry