reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ostry Dyżur - ani słowa o dzieciach

Co za czasy :no: ... dzisiaj dyżuruję zupełnie sama :szok::wściekła/y: ... no ale to mam pewnie za karę, że ostatnio za mało się udzielam :sorry2::-D:-p:-D;-)

Ty chociaż sama dyżurujesz, a ja już parę razy nie dość, że sama dyżurowałam to jeszcze pisałam sama ze sobą:-D:-D. To dopiero jest kara:-p.
 
reklama
Ty chociaż sama dyżurujesz, a ja już parę razy nie dość, że sama dyżurowałam to jeszcze pisałam sama ze sobą:-D:-D. To dopiero jest kara:-p.
:-D:-D:-D ... no tak, pewnie gdyby nie było wczoraj już tak późno ... nie pozostałoby mi nic innego jak iść w Twoje ślady :laugh2::laugh2::laugh2:, a tak to popszłam spać :sorry2:
 
Nie było mnie prawie dwa tygodnie ... Myslałam, że tu sobie z kimś pogadam i du.pa :dry::-( Sama chyba będę pisać do siebie :rofl2::-D
 
ja bym podyżurowała ale muszę mykać bo siostry wróciły i mój dostęp do kompa sie skończył:rofl2:
 
reklama
Do góry