reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ostry Dyżur - ani słowa o dzieciach

reklama
dziś to ja tu chyba sama będe:-) jestem tylko z małym w domu(rodzice w Kołobrzegu, siorki niby śpią u koleżanki:sorry2:), wypiłam już tyskie z sokiem:-pi biorę się za sheridan'sa -->mniami:-):-)
jakąś mam faze na drinkowanie, chyba przed jutrzejszą wizytą u teściowej:-D:-D:-D
 
kurcze, szkoda, że dopiero dzis tu trafiłam, może Martuchaa odstąpiła by kieliszeczek smakołyku, który jest mniam :-p
najlepsze jak to mleczko zostanie to potem pychotka do kawki:tak:
 
Lorien, pozazdrościłam Ci wycieczek rowerowych z młodą, wyjęłam więc mojego mustanga z piwnicy, Krzychu będzie go dziś picował i od jutra...
 

Załączniki

  • n71[1].gif
    n71[1].gif
    12,4 KB · Wyświetleń: 117
No i bardzo dobrze, my jeździmy prawie codziennie, choć kilka kilometrów. już po takiej wycieczce zakwasów nie mam, jak za 1 razem.
No i schudłam kilo - ograniczyłam żarełko i słodkie :tak:
 
u nas tez rowerek na porządku dziennym, tyle że dziadek częściej z młodą pedałuje:-D
 
Lorien nic straconego-jeszcze pół butelki zostało:-) do kawy muszę spróbować, faktycznie musi być nieziemska:-):-)

a co do rowerów to wam zazdroszcze - ja niestety takowego nie posiadam a też bym sobie chętnie pojeździła..no i świetny sposób na zgubne kilogramy...
Brawo Lidka!!:tak::tak:
 
reklama
Martucha, wyczytałam że się nudzisz. Także wiesz, możesz mi potowarzyszyć, ja do 21 w pracy jestem. No i polej tu kielicha, wprawdzie w pracy ale co to za praca jak nic nie robię:-D:-D.
 
Do góry