reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ostry kaszel u 3 latka

magdalenakowalska

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
23 Marzec 2009
Postów
39
Witajcie czy możecie mi podpowiedzieć co mam podać na kaszel 3-latkowi? ma katar, temperatury nie ma.Byłam u lekarza oskrzela czyste, robię mu inhalację i podaję flavamed, na noc ketotifen. Macie jakieś inne sposoby?
 
reklama
Na dzien mozesz dalej podawac flavamed ostatnia dawka o 17 a na noc polecam syrop przeciwkaszlowy SUPREMIN jak dla mnie rewelacja mojej córci przechodzi jak reką odjął.
 
u nas sprawdził się Herbapect, dotego mała dostawała eurespal+clemastinum.
ale jakiś czas temu dawałam jej tylko herbapect + syrop z cebuli i kaszlu nie było po 4 dniach.

zdrówka!!!!
(uważaj z ketotifenem,moja córcia szybko się do niego przyzwyczaiła i miałam problemy z odstawieniem bo kaszel(suchy)wracał)
 
My stosujemy fenspogal. ma niewiele substancji pomocniczych i szybko działa na zapalenie. dodatkowo smakuje naszej Zuzi, co wydaje się bardzo ważne, bo najgorzej jest jak niechce dziecko brać syropku bo nie smakuje- jak np pulneo.
 
Przy takich objawach to u mojego dziecka świetnie sprawdza się Dicotuss. To delikatny ziołowy syropek który pomaga na oba rodzaje kaszlu. Nie obciąża osłabionego organizmu a efekty widać po około 3-4 dniach
 
Do góry