reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Oświęcim! Zapraszamy! :)

reklama
Uff! Aż się spociłam, też w końcu jestem, miałam problem z suwaczkami... Zobaczymy, czy działają...no i nie działają :-( Angel, pomocy, jak ty przeniosłaś swoje suwaczki tutaj, kombinuję jak koń pod górę i mi nie wychodzi :-(

Kotka, czytałam o tych pieluszkach formowanych i ocieplaczach, ale straszeni drogie... Te majteczki co mam są straszenie fajne, mają kieszonkę i zakładam po 2 pieluchy, 1 do kieszonki a 2 na wierzch, a te majteczki są z takiej siateczki uszyte, mają co prawda wszytą folię, ale ona jest jakaś "inna" (ale nie wierzę, żeby oddychała tak jak PUL).
Nie nosi tego cały czas, więc zobaczymy, pilnuję, żeby się nie odparzyła a na noc i tak zakładam pampersa.

Ka-Mila no właśnie ja te majteczki tez mam od początku i były za duże a mam najmniejszy rozmiar. Dopiero teraz Kingunia do nich dorosła :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
hejka!
ale to forum dziwne... jakoś lepiej się pisalo na starym :confused::-)
i te emotki takie....kwadratowe :)
 
Do góry