reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Oświęcim! Zapraszamy! :)

Na e- mamie też mozna zoabczyc kto jest w danej chwili aktywny :p

Co do witaminek i Pamuły- nam przepisał 1 kropelke wit. D3 i 3 krpoelki Cebionu Multi.. ale każde dziecko jest inne wiec może Wam przepisał inaczej..

Gdzie jest ten zamkniety??
 
reklama
Kotka- powiedz mi gdzie zapisałaś wkocu Oliwkę do przedszkola?? Bo u nas na zasolu już nie ma miejsc.. i tylko na Błoniach moga mi jeszcze Kamisia przyjąć.. :nerd: Troszkę da;ekko.. no ale chce żeby szeł i miał kontakt z dziećmi..
 
Heja.
No z tego co widzę mnie też nie ma w wątku zamkniętym- dziwna sprawa.
Słuchajcie dziewczyny ja chyba wyskoczę przez okno- chociaż mieszkam na parterze!!!!!Mój młody nie spał wczoraj od 15 do 24, wieczorem tak dawał czadu, ze masakra. dodam, że do południa też nie spał jakoś jak suseł, żeby tak dokazywać po południu. Już nie wiem co mam robić. Nikt mi nie powie, ze jak na noworodka to on śpi wystarczająco!!!!A czy on może mieć już kolki????Wieczorem wykąpany, pojedzony, dupa sucha a on wrzeszczy wniebogłosy!!!!Już nie wiem co mam robić, czy ja robię coś nie tak?Jak go uspokoić, żeby cały czas nie nosić na rękach- chociaż na rękach też krzyczy.
 
Witam

Kasjamożliwe,że mogą to być kolki. Mojego Mategiego na szczęscie omineły, ale przez pierwszy miesiąc też po kąpieli darł się jak oszalały:szok: Usypianie po kąpieli trwałao 2 godziny. Córka szwagierki płakała dniami i nocami dopóki nie mineły jej kolki a trwało to przez 3 miesiące.
 
wiecie co dziewczyny...
darujmy sobie to forum, bo ten watek i tak jest otwarty więc po co mamy tu pisac skoro jest e-mama, prawda???:tak::tak::tak:
zostawmy sobie tylko e-mamę i ten wątek zamknięty bo za chwilę oszalejemy, a ja to już na 100%:oo2::oo2::oo2:
 
reklama
Dziewczyny co myslicie żebym napisała do Administratora o to by zamknał ten wątek??
I bedziemy pisać tylko na e-mama i na zamknietym!:)?? Bo idzie sie troche pogubić.
 
Do góry