reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Oszaleję, wypróżnianie kałem

Mi098

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
24 Październik 2021
Postów
38
Dziewczyny to co teraz napiszę pewnie wyda Wam się dziwne ale nie wiem co robić.
Jestem w 33 tyg ciąży.
Byłam właśnie w toalecie i miałam uczucie, że chce mi się kupę.
Dodatkowo siedząc na sedesie czułam jakbym się normalnie wypróżniala. Jakież było moje zdziwienie kiedy w sedesie nie było kału a jedynie śluz.
Spanikowałam że to czop. Nie wiem co myśleć bo na prawdę czułam że się załatwiam. Wyproznilam się śluzem zamiast kałem.
Od kilku dni pobolewa mnie odbyt i myślałam że dostanę hemoroidów ale nie mam żadnych krwawień itp.
Dziewczyny, co o tym myśleć? Miałyście kiedyś coś takiego?
 
reklama
W ciąży w organizmie zachodzi wiele zmian. Dla świętego spokoju śluzowate stolce omówiłabym z proktologiem. Ból odbytu, śluz mogą świadczyć o jakimś stanie zapalnym dolnego odcinka jelit lub własnie rozwoju hemoroidów. A może Ci ta kupa po prostu uciekła tam w kanał. Może miałaś zaparcie i poszedł mały pyrdek, a śluz się wziął stąd, że masz go teraz bardzo dużo w pochwie? Nie panikuj, skontroluj.
 
Do góry