reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Oszczędzanie na przyszłość dziecka

Dziewczyny jeżeli tylko macie taką możliwości możecie zaoszczędzić na przyszłość swojego dziecka to wg mnie jak najbardziej warto,zawsze to większy komfort psychiczny i dodatkowe zabezpieczenie naszych pociech.
 
reklama
my oszczedzamy, tak na wszelki wypadek, lepiej miec zabazpiecznie jakiekolwiek niz zadne, a faktycznie, jest teraz tyle opcji do wyboru, ze kazdy znadzie cos na swoje mozliwosci:)
 
Myślę, że to bardzo ważne, aby pomyśleć o przyszłości dziecka. Potem przychodzi wiek 20 lat i nagle okazuje się, że nie ma jak się usamodzielnić. Nie jesteśmy w stanie przewidzieć przyszłości, więc warto o nią zadbać żeby nasze dziecko miało łatwiej :)
 
nie, no bez przesady, nie uzbieram tyle, aby w wieku 20 lat moglo sie usamodzielnic, raczej sa to pieniazki na wszelki wypadek
 
nie, no bez przesady, nie uzbieram tyle, aby w wieku 20 lat moglo sie usamodzielnic, raczej sa to pieniazki na wszelki wypadek


dokladnie. a po drugie ja bede zachecac swoje dziecko zeby tez oszczedzalo jakies male kwoty dla siebie. wiadomo ze to nie uzbiera sie astronomiczna suma, ale w ten sposob dziecko uczy sie szacunku do pieniedzy i oszczedzania. no i ta satysfakcje gdy moze kupic cos za swoje zaoszczedzone pieniadze:)
 
Zalazoylismy dzieciom konto i wlacamy tam wszelkie pieniadze, jakie nasze pociechy dostaja na rozne okazje. Za kilkanascie lat uzbiera sie niezla sumka ;)
 
reklama
Do góry