reklama

Oszczędzanie na przyszłość dziecka

Dołączył(a)
15 Sierpień 2017
Postów
5
Rozwiązania
0
To bardzo dobry pomysł ! Ja z moim mężem Zrobiliśmy to samo . Odkładamy co miesiąc drobną sumę dla naszego dziecka na koncie oszczędnościowym . Nie są to wielkie pieniądze , ale jeśli nie zabraknie nam wytrwałości i regularności , to po tych kilkunastu latach zbierze się całkiem niezła sumka i dziecko będzie miało te pieniądze na start
 
reklama

Asteraki

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Październik 2017
Postów
490
Rozwiązania
8
Uważam, że to świetny pomysł i od narodzin dziecka, co miesiąc odkładamy przynajmniej 200 euro na osobne konto. Na razie kwota nie jest aż tak wysoka żeby opłacało się zakładać lokatę, poczekamy jeszcze 2-3 lata i wtedy.
 

Merredith

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
21 Wrzesień 2017
Postów
111
Rozwiązania
0
To świetny pomysł, jeśli tylko ma się odpowiednio wysokie zarobki to warto oszczędzać choćby po to, by móc opłacić dziecku w przyszłości studia. Uważam, że warto też zainteresować się kwestią ubezpieczenia dziecka, można o tym przeczytać tutaj https://hotmoney.pl/co-obejmuje-ubezpieczenie-szkolne-nnw-wykluczenia-polisy-szkolnej/ , nikomu tego nie życzę, ale naszym pociechom zdarzają się różne wypadki i warto wiedzieć, kedy można oczekiwać odszkodowania z polisy ubezpieczeniowej.
 

Calour

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
30 Styczeń 2019
Postów
42
Rozwiązania
0
Jak najbardziej warto wykupić takie nnw, dobrze wcześniej wczytać się w to co ubezpieczenie takie obejmuje, jakie ma wykluczenia. I faktycznie to szkolne ubezpieczenie czasami może być dość ubogie, że się tak wyrażę. Najlepsze oferty mają ubezpieczenia dedykowane dla całej rodziny. Dzieki temu można liczyć na promocyjne pakiety oraz wyższe kwoty

Jakie macie zdanie o pracowniczych planach kapitałowych www.nn.pl/dla-firmy/ppk.html ? Zostajecie w programie czy nie? Program wszedł w lipcu tego roku. Stopniowo obejmie wszystkie firmy. Ma ułatwiać oszczędzanie na przyszłość.Daje możliwość oszczędzani pieniędzy co miesiąc ( dokłada się tutaj pracodawca oraz pracownik).
 
Ostatnia edycja:

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Test

Przetestuj Mleczko ochronne SPF 50 o zapachu wanilii Lirene KIDS

Zgłoszenia przyjmujemy do 12/06/2019

Nowe pytania

Do góry