reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"Otrząsanie się"

Carola320

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
5 Grudzień 2020
Postów
56
Witam chciałabym się poradzić bo nie wiem czy przesadzam czy nie potrzebnie panikuję mój synek ma 7 miesięcy zauważyłam że czasami otrząsa się tak jakby było mu zimno ...czasem jest to na przewijaku czasem jak się karmimy czasem jak leży na macie czy to jest normalne czy nie potrzeba konsultacji z lekarzem ??
 
reklama
Witam chciałabym się poradzić bo nie wiem czy przesadzam czy nie potrzebnie panikuję mój synek ma 7 miesięcy zauważyłam że czasami otrząsa się tak jakby było mu zimno ...czasem jest to na przewijaku czasem jak się karmimy czasem jak leży na macie czy to jest normalne czy nie potrzeba konsultacji z lekarzem ??
A nie jest mu zimno? Może trzeba go ciepłej ubrać? Konsultacja nigdy nie zaszkodzi
 
Witam chciałabym się poradzić bo nie wiem czy przesadzam czy nie potrzebnie panikuję mój synek ma 7 miesięcy zauważyłam że czasami otrząsa się tak jakby było mu zimno ...czasem jest to na przewijaku czasem jak się karmimy czasem jak leży na macie czy to jest normalne czy nie potrzeba konsultacji z lekarzem ??
A może w tym momencie akurat robi siusiu?
 
Witam chciałabym się poradzić bo nie wiem czy przesadzam czy nie potrzebnie panikuję mój synek ma 7 miesięcy zauważyłam że czasami otrząsa się tak jakby było mu zimno ...czasem jest to na przewijaku czasem jak się karmimy czasem jak leży na macie czy to jest normalne czy nie potrzeba konsultacji z lekarzem ??
Mój tak robił i w sumie nadal mu się zdarza ale już rzadziej (a ma 11,5 miesiąca) jak robi siku. Spróbuj sprawdzić czy to faktycznie to. Najłatwiej pewnie na przewijaku :) nie wiem czy Twój tak ma ale mój lubił i nadal lubi sikać zaraz po odpięciu pampersa :D
 
Mój tak robił i w sumie nadal mu się zdarza ale już rzadziej (a ma 11,5 miesiąca) jak robi siku. Spróbuj sprawdzić czy to faktycznie to. Najłatwiej pewnie na przewijaku :) nie wiem czy Twój tak ma ale mój lubił i nadal lubi sikać zaraz po odpięciu pampersa :D
Spróbuję sprawdzić 🙂 a mojemu też się zdarza po odpięciu pampersa siknac ale sporadycznie .. spróbuję obserwować aczkolwiek trochę się zmartwiłam ...
 
reklama
reklama
Do góry