reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otwock czy Międzylesie?

Aneczka_01

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
26 Styczeń 2009
Postów
30
Miasto
OTWOCK
Cześć Dziewczyny.
Termin mam na 17 lutego a więc już niedługo. Mam jednak problem co do wyboru szpitala. Mieszkam w Józefowie i mam do wyboru dwa szpitale: Otwock i Międzylesie. Nie mogę się zdecydować. Czy któraś ma jakieś doświadczenia z jednym bądź drugim miejscem?
Pozdrawiam
 
reklama
Aneczka_01 - w sierpniu 2008 roku rodziłam w szpitalu w Międzylesiu i niestety mam złe doświadczenia :-(.
Już wcześniej na forum opisałam mój poród i podejście personelu, więc nie będę tego powielać. Jeśli jesteś zainteresowana, to przeczytaj moje posty.
Powiem Ci tylko tyle, że zawsze chciałam mieć dwoje dzieci (jedno po drugim), ale po tych przeżyciach nie wiem,czy kiedykolwiek zdecyduję się na kolejne :tak:.
Jednego jestem pewna - już NIGDY,ale to NIGDY nie będę tam rodzić!!!
Pozdrawiam :-)!
 
Dzięki za zainteresowanie.
Przeczytałam sobie twój wpis odnośnie porodu i mnie zmroziło. Ja wiem że jak poród przebiega dobrze to i w domu można urodzić. Jednak świadomość bezpieczeństwa i tego że jak coś ewentualnie by się działo to ci pomogą, jest bardzo ważna. Mam mieszane uczucia bo słyszałam wiele dobrych opinii o tym szpitalu jednak nie pokrywają się z tym co widziałam podczas dwóch wizyt kiedy chciałam zrobić KTG. Raz nie mogli mi zrobić bo im papieru zabrakło. Drugi raz to KTG zrobili mi na krześle na korytarzu i dodatkowo był to tylko zapis serduszka. Czynności skurczowej nawet nie sprawdzono. W Otwocku jak robili mi KTG (co prawda płatne 20zł) ale jakoś było inaczej. Oddzielna salka, na leżąco, podusia pod plecy. I bardzo spokojnie.
Jak ktoś będzie miał jeszcze jakieś info o Otwocku to czekam.
Pozdrawiam.
 
Jak robili mi KTG, to też posadzili mnie na krześle na korytarzu, a sami poszli sobie na kawę i zupełnie o mnie zapomnieli. Siedziałam tam ponad godzinę. Odłączyli mnie dopiero wtedy, gdy moja przyjaciółka przypomniała im, że tak długo jestem podłączona do aparatu.
Życzę szczęśliwego rozwiązania :-)!
 
Teraz już mogę sobie sama spokojnie odpowiedzieć.
Ostatecznie rodziłam w Otwocku. I jestem bardzo zadowolona. Świetni fachowcy zarówno lekarze jak i położne. Mimo dość dużego ruchu na porodówce było naprawdę dobrze. Co prawda nie pamiętam nazwiska położnej która przy mnie czuwała cały czas, ale za to lekarza pamiętam. Śmigasiewicz. Naprawdę fajny lekarz.
Gorąco polecam ten szpital. :-D:-D:-D
 
Aneczka_01 to super, że Twój poród przebiegł bez żadnych komplikacji i jesteś zadowolona z jego przebiegu.
Gratuluję świeżo upieczonym rodzicom i życzę maleństwu szczęśliwego życia.
Pozdrawiam :-).
 
Witam, ja rodziłam w Otwocku idealnie nie było , prawda ruch tam jak w mrowisku ale opieka dobra, mi poród odbierał dr. Kurek , pozdrawiam , bardzo miły człowiek. Natomiast koleżanka rodziła w Międzylesiu to najpierw nie zauważyli że dziewczyna rodzi, odesłali ja do domu - efekt - nastepnego dnia trafiła na porodówkę z zielonymi wodami ;( a potem wypisali jej dziecko z sepsą do domu :( , no nie wiem - to tyle co mogę powiedzieć na ten temat.
 
Ja rodziłam w Międzylesiu (25.08) i jestem zadowolona. Fakt warunki są kiepskie, bo oddział czeka na remont, ale personel świetny. Położną miałam bardzo fajną. Na noworodkach też otrzymywałam pomoc odnośnie karmienia itd
Nie mogę powiedzieć złego słowa na ten szpital!
 
Ja miałam CC w miedzylesiu i też było super mili lekarze fajna atmosfera ( miałam jedynkę ) więc warunki dobre a na tych salach czwórkach dziewczyny lezały sobie po dwie bo mało ludzi było .
Co do KTG na krześle mi to pasiło , lezałam jeden dzień na patologi na inflanckiej przed pierwszym CC i to KTG na leząco jakoś niemiło wspominam , niewygodnie mi było . także ja wolałam soedziec . zreszta obok była jakaś tam leżanka i panie mnie się pytała czy chce lezeć
 
reklama
hej termin porodu mam na połowe kwietnia,czy jest jakaś mama albo przyszła mama która w ostatnim czasie rodziła bądz będzie rodzić w otwocku??
 
Do góry