reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Też tak słyszałam i pocieszam się że ja z uwagi na nadwagę miałam zawsze wysokie. O kurcze... 2-2-1 to rzeczywiście dużo bierzesz :(

Mój lekarz znał mnie jeszcze przed ciążą i wiedział że jestem duża. Ta nadwaga pojawiła się w 2015 z powodów ogromnych stresów związanych z chorobą którą przechodziłam i śmiercią bliskiej mi osoby. Na początku ważyłam 70 kg, biegałam w maratonach a później zaczęłam dogadzać sobie jedzeniem i bardzo szybko tyć... a potem zaczęły się problemy z kręgosłupem i byłam już totalnie uziemiona.

Lekarz nigdy złego słowa nie powiedział o mojej wadze, bo znał problem.. widział, że walczę i nawet już powoli zaczęło schodzić a tu zonk - ciąża :-)
 
reklama
Witajcie kochane też jestem dużym plusem od końca lutego byłam na diecie schudłam do połowy sierpnia 25 kg i pod koniec sierpnia okazało się ze jestem w ciąży z waga 93 kg strasznie się martwię żeby za bardzo nie utyc narazie jest 96 i 19 tydz ciąży , jestem dalej pod opieką dietetyczki ale nie zawsze wszystko jem wg rozpiski bo niestety apetyty ciążowe robią swoje pozdrawiam Was i piszcie swoje rady co jecie
 
Cześć Renia:)

Ja na razie nie jem z rozpiski, bo co zjem do rozmowa z porcelaną .. więc jem to co mogę i po czym mnie nie "woła";-)
 
Cześć dziewczyny :-)
Ja już jestem mamą od 11 miesięcy a trafiłam tutaj będąc w ciąży.
Chciałam Wam napisać abyście się nie stresowali bo będzie wszystko dobrze. No i z całego serca Wam gratuluję i trzymam mocno kciuki za każdą z osobna :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry