reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Kamkaz a z jaką wagą zaczynałaś i kończyłaś? I jak teraz z wagą. Gratuluje maluszka ☺ mam nadzieję że My też będziemy mogły tak podnosić na duchu ☺
 
reklama
Waga różnie jest czas że stoi w miejscu tydzień lub dwa albo raptem się okazuje że 2kg na plus ale po dwóch dniach wraca na -2kg, zależy chyba też czy zbiera się woda w organiźmie i ile ruchu mam , nie ma reguły ☺ wizyta u dietetyczki średnio 75zl
 
Kamkaz a z jaką wagą zaczynałaś i kończyłaś? I jak teraz z wagą. Gratuluje maluszka [emoji5] mam nadzieję że My też będziemy mogły tak podnosić na duchu [emoji5]
Dokładnie już nie pamiętam ale było sporo bo zaczynałam coś ok 98 kg a skończyłam na ok 106 kg. Niestety u mnie jest sytuacja że przy karmieniu piersią waga idzie mocno w górę nawrt przy diecie. A że Zależało mi aby karmić synka to przez pół roku (bo tyle mi się udało go karmić) waga wzrosla do 113kg. Teraz obecnie jestem na diecie i zobaczymy czy uda mi się coś zgubić

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Na pewno się uda najważniejsze że masz to co najcenniejsze już przy sobie ☺

Jeszcze tak mam pytanie miałaś w ciąży nadciśnienie jesli tak to jak rodziłaś pozdrawiam ☺
 
Ja przez pierwsze pięć miesięcy cały czas wymiotowałam, więc praktycznie przytyłam może dwa kilogramy, później skoczyło do 8,5 kg, ale to wciąż niewiele
 
Hej dziewczyny mam pytanie do Was kiedy poczułyście pierwsze ruchy dziecka a kiedy regularne.

Wiem że u kobiet z nadwaga później czuć ruchy stad moje pytanie ☺
 
Na pewno się uda najważniejsze że masz to co najcenniejsze już przy sobie [emoji5]

Jeszcze tak mam pytanie miałaś w ciąży nadciśnienie jesli tak to jak rodziłaś pozdrawiam [emoji5]
Ogólnie nadciśnienia nie miałam, tylko tydzień przed porodem bardzo źle się czułam i pojechałam na ip. Tam oczywiście ze wzgledu na tydzień ciąży mnie zostawili na patologii. Tam mnie cholernie rozbolała głowa i zmierzyli mi ciśnienie i mialam 140/100 więc lekarz zalecił tabletki. No i brałam aż do porodu. Ja teraz Piotrusia rodziłam przez cc ale nie ze wzgledu na ciśnienie tylko ze wzgledu na kręgosłup (jestem po operacji) i ortopeda nie pozwolił rodzić sn. Z kolei pierwszą córeczkę którą urodziłam w 20 tc urodziłam sn.
Hej dziewczyny mam pytanie do Was kiedy poczułyście pierwsze ruchy dziecka a kiedy regularne.

Wiem że u kobiet z nadwaga później czuć ruchy stad moje pytanie [emoji5]
Pierwsze ruchy poczułam cos ok 20tc ale takie delikatne glaskanie itd. Takie konkretne regularne ruchy czułam od 24 tc.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Szkoda że już tak mało dziewczyn tu zagląda.

Jak tam się czujecie? Jak zima mija☺ u mnie ślicznie biało w niedziele choinkę kupiłam czekam już tylko żeby ubrać mam nadzieję że to już ostatnie święta bez dzieciaczka ☺
 
Szkoda że już tak mało dziewczyn tu zagląda.

Jak tam się czujecie? Jak zima mija[emoji5] u mnie ślicznie biało w niedziele choinkę kupiłam czekam już tylko żeby ubrać mam nadzieję że to już ostatnie święta bez dzieciaczka [emoji5]
Jasne że ostatnie. Na kiedy masz termin? Ja miałam na 31 grudnia a urodziłam Piotrusia 23 grudnia. Był i jest to najwspanialszy prezent, jaki mogłam sobie wyobrazić. Nawet nie przeszkadzało mi że nie ma mnie w domu tylko w szpitalu.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja dopiero 16 tydz zaczynam no właśnie czytałam Twoje posty. A jak teraz dzieciaczek?

Jakoś był czas że było tu dużo kobiet teraz prawie nikogo.
 
Do góry