reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
Wy tez macie fajnie bo macie juz swoje brzdace w domu ☺ wydaje mi sie ze jak juz chodz jeden jest to wiekszy spokoj.
Mimi mam nadzieje ze starnka beda owocne ☺
 
Asia to prawda,teraz to przeleci...I zaraz będziesz tulić bąbelka:)
Jak idzie sporządzanie listy zakupów?Ja też mam i powoli sobie kupujemy.Ja wróciłam z miasta i przegapiłam porę obiadową dopiero teraz robię.Nie wiem czy ma to jakiś wpływ na cukier,mam nadzieję,że nie.
Może pogoda się poprawi a na zajęciach będzie fajnie jak ostatnio:)

Napisane na GT-I8190 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zuza a zgłaszałaś to gdzieś, że taki NOP wystąpił? w sensie, czy uznali autyzm za skutek szczepień czy się wypierają, że to nie od tego.

Ja dzisiaj kupiłam komplet ciuszków tj. pajacyk, body, spodenki, czapeczkę, śliniak, skarpetki i te rękawiczki na dłonie, nie wiem jak to się fachowo nazywa. ;) I jeszcze butelkę Avent tą najmniejszą, napisane jest 0+ a była też taka +1m i nie wiem czy nie kupiłam za małą, pewnie później będę musiała dokupić tą 200ml. Jestem zielona w tych sprawach.
Tak samo nie wiem czy kupowac ubranka na 56cm czy na 62cm, czy takie i takie.. Pomóżcie!
 
Tak,zgłaszaliśmy w przychodni ale oni nas zlekceważyli...A my już dalej nie walczyliśmy,skupiliśmy się na pomaganiu Kubie.
Butelkę możesz dokupić następną na pewno się przyda,ale jest pewnie możliwość wymiany samych smoczków.Przynajmniej tak jest z butelkami Tommee Tippee.Używaliśmy ich przy Kubie i teraz też się na nie zdecydujemy.Wstaw fotki dzisiejszych łupów:) Ja myślę,że warto się zaopatrzyć w oba rozmiary bo niewiadomo jak duże dziecko się urodzi:)

Napisane na GT-I8190 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Na 56 to kup zaledwie kilka sztuk. Mój syn był mały A w 56 chodził tylko chwilę. Najdłużej chyba nosił rozmiar 74 ;)
 
Hej dziewczyny ja juz po zajeciach fajnie nawet bylo tylko jeszcze jedna dziewczyna byla a zapisanych na ta godz bylo az8 ☺ ja dzis kupilam maskotke kibusia puchatka i nie wiem czy to nie dla mnie bo go uwielbiam haha ☺
A mnie dzis cos od rana pod brzusze pobolewa jakby pecherz bo jak sie wysiusiam to lzej ale tylko na chwile ciagnie mnie jak chodze miala tak moze ktoras?
 
reklama
Do góry