reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

A to wczorajszy moj zakup ☺jak dziewczynki dzien mija? U mnie narazie leniwo ale sloneczko swieci to chce sie zyc ☺
 

Załączniki

  • 20170302_084256.jpg
    20170302_084256.jpg
    557,8 KB · Wyświetleń: 29
reklama
Puchatek przyjaciel wszystkich dzieci;)
Fajnie,że na zajęciach Ci się podobało:* Jak idzie sporządzanie listy zakupów?
U nas dziś okropna pogoda...Pada i pada...

Napisane na GT-I8190 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie idzie Zuzia bo nie zaczelam jakos ☺ kiedy masz dokladnie polowkowe? U mnie do poludnia bylo slonce pozniej caly czas deszcz.
Jak dziewczyny sie czujecie?
 
Witajcie
Czy jest tu ktoś kto mnie pamięta?

Zuza87 Ty masz cukrzycę ciążową? Bo czytałam Twoje posty i pisałaś że mierzysz. Tyle tylko nie wiem czy wiesz, że w ciąży cukier mierzy się godzinę po posiłku a nie po dwóch tak, jak pisałaś. No i na czczo powinno się mierzyć zaraz po wstaniu a nie po jakimś czasie. Przynajmniej tak twierdziła diabetolog, co do niej chodziłam w ciąży

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja się czuję dobrze dzisiaj:) Jutro będę dzwonić do lekarza z pytaniem czy mogę nie iść w poniedziałek do szpitala.Trzymajcie mocno kciuki aby udało mi się wymigać! Cukier mam dobry.Ciśnienie też;)
A jak Ty się miewasz?

Napisane na GT-I8190 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kamkaz byłam na edukacji w szpitalu i robię tak jak mi pani powiedziała;) Mój lekarz uważa że mam cukrzycę ciążową,a Asia ma podobne wyniki do moich i lekarka powiedziała że są dobre,prawda Asiu?Tak więc w sumie nie wiem;)

Napisane na GT-I8190 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kamkaz byłam na edukacji w szpitalu i robię tak jak mi pani powiedziała;) Mój lekarz uważa że mam cukrzycę ciążową,a Asia ma podobne wyniki do moich i lekarka powiedziała że są dobre,prawda Asiu?Tak więc w sumie nie wiem;)

Napisane na GT-I8190 w aplikacji Forum BabyBoom
Dziwna sprawa. Poczytaj sobie w necie o pomiarach cukrów w ciąży. A jakie miałaś wyniki glukozy i w którym tygodniu robiłaś?
Polecam poczytaj sobie wątek o cukrzycy ciazowej tam się wszystkiego dowiesz. Ale z tym mierzeniem cukru po dwóch godzinach to jestem w szoku. Po 2 godz mierzy się normalnie, ale kobiety w ciąży mają inne normy i trzeba robić pomiar po godzinach. Dziwna sprawa z tym Teoim lekarzem.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Hej, wstawiam wczorajsze tescowe łowy. ;)

1488479032-aaaaaa.jpeg


U mnie ok, robilam dzis badania na rozyczke, tokso, morfologie, cukier i mocz. Jutro wyniki. Obawiam sie co do glukozy, pewnie wyjdzie mi za wysoka. Ostatnio 104.. nie chce diety cukrzycowej. :(

A to mój brzuszek. Porównanie 11t i 16t. :)

1488479166-aaaaaa.jpeg
 
reklama
O.paulina ale śliczny brzuszek:* I moim zdaniem jesteś SZCZUPŁA:* A ubranka słodkie:) My dziś odebraliśmy łóżeczko;) Ale zostawiliśmy u teściowej bo u nas będzie malowanie na wiosnę;)
Trzymam mocno kciuki za wyniki:* Ja jestem na tej diecie i da się przeżyć;)

Napisane na GT-I8190 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry