reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Zobaczcie co wyczailam ;)
downloadfile.jpg
downloadfile.jpg
piekny-wozek-retro-3w1-anmar-ellina-tapicerka-haft-dluga-gwarancja.jpg
piekny-wozek-retro-3w1-anmar-ellina-tapicerka-haft-dluga-gwarancja.jpg
 

Załączniki

  • downloadfile.jpg
    downloadfile.jpg
    83,9 KB · Wyświetleń: 479
  • piekny-wozek-retro-3w1-anmar-ellina-tapicerka-haft-dluga-gwarancja.jpg
    piekny-wozek-retro-3w1-anmar-ellina-tapicerka-haft-dluga-gwarancja.jpg
    83,1 KB · Wyświetleń: 499
reklama
Mimi piękny ale czy praktyczny? Wiesz pogoda jest różna a jak dla mnie budka będzie przemakać i dlatego akurat ja wybrałam wózek z materiału nieprzemakalnego. Owszem można dokupić folię ale jak jest mały deszczyk to obejdzie się bez. Nie jestem pewna co do materiału. Możliwe że się mylę... Twój wybór i jeżeli Ci się podoba to kup.
 
wózek to trudny wybór. Nie mogłam spać jak wybierałam. Każdy ma jakieś wady. Mój jest ogromny ma długą budkę bo czułam że dzidziuś urodzi się duży no i nie myliłam się bo już jest większy w obecnym tygodniu niż średniak. Chciałabym dopiero w marcu synka przerzucić na spacerówkę.
 
no i jest duży i zastanawiam się jak będę go wnosić w bloku po schodach a mąż jest w domu co drugi dzień bo ma taki system pracy.
 
reklama
Inka A w którym tc kupiłaś wózek? Mój mąż mówi że jeszcze za wcześnie no a mama ze przed porodem się nie kupuję ;)

Ja właśnie piekę szarlotkę :)
 
Do góry