reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Kasia, wizyta u dentysty wiąże się z innym rodzajem bólu! Dla mnie poród jeśli chodzi o sam ból to lżejszy niż ból u stomatologa, brrr...
Bardzo mi się podobają tatuaże na stopach, ale mój mąż jest przeciwnikiem tatuowania i przekłuwania innych części ciała niż uszy także nie robię:( Ja też bym nie chciała żeby zrobił coś co mi się nie podoba więc nie próbuję go przekonywać. Choć mam nadzieję że kiedyą zmieni zdanie;)
A co byś chciała sobie wytatuować?


Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja teraz byłam 6 dni na L4, to ostatniego dnia zwolnienia leciałam na pocztę wysłać do ZUSu druk. Wysłałam za potwierdzeniem odbioru, ale potwierdzenia jeszcze nie dostałam z powrotem, więc w sumie nie wiem czy doszło...

oar8csqvp5fvg6v3.png
No nie [emoji33] jakby nie mogli tego szybciej ogarnąć ... 5 rok działalność mam i ani razu nie korzystałam z l4. Ale pewnie za jakiś czas będę zmuszona. Jesteś już zorientowana jak to na macierzyńskim wygląda? Jak szybko będziesz wracać do pracy?

Nagini to masz przygody z tym pracodawcą. U mnie nigdy nie było problemu z terminowoscia wypłat.

Zuza te koszulki fajne są. Też taką chcę :) w ogóle ostatnio mamy z mężem bzika i myslismy nad tatuażem, tylko on chce na połowę ręki (tak w razie czego żeby zasłonić jak trzeba będzie) a ja chce taki tatuaż żeby nie był widoczny na codzień (kark, łopatka czy stopa).
A może któraś z Was ma tatoo?

Ja nie mam, ale podobają mi się niektóre :) jestem alergiczna i boję się, że coś tam by mnie uczuliło [emoji14]
Chyba nie mam wysokiego progu bólu. U dentysty od razu biorę znieczulenie, no ale poród nie był taki bolesny jak się spodziewałam. Czyli zostaje mi kark albo łopatka :)
Luiza kocham gwiazdki:) i też bym mogła mieć na przedramieniu tak jak Ty, tylko nie wiem jak w pracy by na mnie patrzyli (budżetówka)
Jej, siłą rzeczy trochę ostatnio o porodzie myślę, i im więcej myślę, to dochodzę do wniosku, że albo ja tego nie przeżyję, albo będą straty w personelu [emoji23] chyba, że będzie zzo [emoji23]

Też zawsze u dentysty znieczulenie biorę. Rok temu usuwałam resztki mleczaka, mocno zarośniętego dziąsłem, myślałam że zejdę na tym fotelu. A miałam znieczulenie. Jeszcze pół dnia byłam roztrzęsiona i nogi z waty. Aż wstyd mi było, że taki mięczak jestem [emoji22]

8une3e3kck8m6mea.png
 
Bo te miliony to tak na prawdę na waciki [emoji23]

Co do szwów, to nic na ten temat nie wiem, ale skoro jakoś wsadzili, to jakoś wyciągną? [emoji1]

W tym jednym temacie (ogrzewania) doceniam mój wstrętny blok [emoji23] cały rok płacimy zaliczki na CO, rozkłada się to więc fajnie :) ale w domu pamiętam jak rodzice też jakieś ekstra wpływy na węgiel odkładali :)

To tak można z tym l4? Mam DG, jak kiedyś się orientowałam, to mam aż 7 dni na dostarczenie im, obojętne jak bardzo umierająca jestem [emoji23]

Ja nie jestem przekonana, ale dziewczyny tu chwalą [emoji1] przeraża mnie czas oczekiwania, do tego czasu mi się odwidzi, albo zapomnę co zamawiałam [emoji23]

@madagos - cały czas źle czytałam i pisałam Twój nick [emoji33] oczy od mózgu mi się odpięły chyba [emoji23]

Dziewczyny, jestem zrozpaczona. Chciałam pójść na jakieś ćwiczenia fitness dla ciężarówek. Ale NIC nie ma w okolicy. Musiałabym godzinę w dwie strony dojeżdżać, a to już żadna atrakcja [emoji33] jak to możliwe?!

8une3e3kck8m6mea.png
U nas też brak takich zajęć

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
Ja sìę raz zawiodłam na Ali, teraz z tymi miseczkami. Zawsze jestem zadowolona,ale ja raczej kupuje pierdołki żeby w razie czego nie było szkoda wydanych pieniędzy.
Edysiek to są świeczki emoji:
1519153217-52d09c70e7e33573-aaaaaa.jpeg

A na lato planuje kupić chlopakom koszulki z rękawami w tatuaże, wyglądają realistycznie:)
1519153518-98f1a26e2c6f8b17-aaaaaa.png


Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
Hehe śmieszne te koszulki. Ciekawe jak dzieciaki wyglądają w takich

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
Nagini to masz przygody z tym pracodawcą. U mnie nigdy nie było problemu z terminowoscia wypłat.

Zuza te koszulki fajne są. Też taką chcę :) w ogóle ostatnio mamy z mężem bzika i myslismy nad tatuażem, tylko on chce na połowę ręki (tak w razie czego żeby zasłonić jak trzeba będzie) a ja chce taki tatuaż żeby nie był widoczny na codzień (kark, łopatka czy stopa).
A może któraś z Was ma tatoo?
Ja swego czasu chciałam ale jakoś mi przeszło ;) za to jako nastolatka mialam kolczyk pod ustami [emoji1]

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
Cześć dziewczyny :)
My dziś wybieramy się na szczepienie zobaczymy czy zaszczepią Michasia.
Co do zakupów na Ali też kupiłam tą miseczkę Zuza ale tak jak piszesz do piasku może być.W sumie to tylko ta miseczka i jedna sukienka mnie rozczarowały .Sukienka przyszła niby dwa xl a na nasze s ale na moją mamę będzie w sam raz więc prezent na dzień matki już może być :D Zamówiłam jeszcze dwie inne sukienki to są dobre spódniczka,spodnie też.Zuza bardzo fajnie wyglądają te koszulki :) ja mojemu kupiłam takie.
received_1566046030127509.jpeg
received_1566046063460839.jpeg
A przez ostatnie dni tyle przyszło :D dobrze że mąż wtedy jest w pracy :D
IMAG4307.jpg
 

Załączniki

  • received_1566046030127509.jpeg
    received_1566046030127509.jpeg
    177,1 KB · Wyświetleń: 388
  • received_1566046063460839.jpeg
    received_1566046063460839.jpeg
    239,2 KB · Wyświetleń: 389
  • IMAG4307.jpg
    IMAG4307.jpg
    79,3 KB · Wyświetleń: 382
Kasia, wizyta u dentysty wiąże się z innym rodzajem bólu! Dla mnie poród jeśli chodzi o sam ból to lżejszy niż ból u stomatologa, brrr...
Bardzo mi się podobają tatuaże na stopach, ale mój mąż jest przeciwnikiem tatuowania i przekłuwania innych części ciała niż uszy także nie robię:( Ja też bym nie chciała żeby zrobił coś co mi się nie podoba więc nie próbuję go przekonywać. Choć mam nadzieję że kiedyą zmieni zdanie;)
A co byś chciała sobie wytatuować?


Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
Najgorzej jak jedno chce, a drugie jest przeciwnikiem. My z mężem oboje anty do tatuaży więc się zgadzamy :)

p19uqqmzxqi22hcj.png
 
Colorado nie martw się porodem. Ja mam bardzo niski próg bólu, przy okresie regularnie mdlałam. Byłam absolutnie pewna, że przy porodzie po prostu umrę, bo bólu nie zniosę. Tymczasem miałam jeden z gorszych porodów bo nie dość że oxytocyna to jeszcze bóle krzyżowe i żyję :) Teraz się porodu już nie boję. Za 1 razem nie umiałam sobie tego bólu wyobrazić więc bałam się okropnie. A teraz już wiem, że boli jak jasna cholera, ale że się to da przeżyć :) I naprawdę się o tym zapomina. Inaczej pewnie nigdy nie chciałabym 2 bejbika :)

p19uqqmzxqi22hcj.png
 
Ja mam dwa tatuaże na plecach, napis + dmuchawiec z najpierw cicikami z dmuchawca, ktore zmieniaja sie w ptaki i leca az do karku. Zakryc idzie bez problemu, z odkryciem gorzej :D Zrobiłam go na 18 urodziny. Kusi mnie kolorowa roza wiatrow na przedramieniu... Jednak w moim zawodzie (pielegniarka) pracuje glownie z odkrytymi przedramionami i obawiam sie, ze na te "stare lata" nie bedzie to fajnie wygladalo...

Do diety: w miesiąc ze 101,4 do obecnego 93,9. I ani jeden raz nie zeszlam ponizej 1600kcal, w gore owszem, w dol nigdy. Najlepsze, ze w niedziele bylismy na urodzinach, byl to mij cheat day. Zjadlam tort, salatki z majonezem, frankfutrki, rurki z kremem itp. I po tym w 2 dni 1,2kg spadlo :D Ogolnie to nie wiem czy mozna to nazwac dieta... pierwszy raz tak mam ale na prawde mi dobrze z tym moim jedzeniem. I ten slowcooker to mistrzostwo swiata, duzo mi daje taka nowa zabaweczka :D Jedyne czego mi brak to cukru w kawie i herbacie...

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry