reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Ja do nieslodzenia podchodzilam chyba z tydzien. Codziennie odrobina mniej cukru no i... no i pije... ale z cukrem bylaby o niebo lepsza! :D Ale mam wyzwanie Chodakowskiej pt. Zero cukru no i staram sie trzymac. Nie uzywam cukru praktycznie wcale. ;)

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja próbowałam stewii (żeby ograniczyć cukier), ale jest toto obrzydliwe i po prostu ograniczyłam kawę, dla takiego kawożłopa jak ja, to sukces :D teraz piję tylko jedną, rozpuszczalną, bo mielona mnie muli, słodzę jedną łyżeczkę.

No a po porodzie trzeba będzie zrobić w końcu użytek z wioślarza, który stoi na strychu kurz zbiera.
 
Madagos, super tempo [emoji33] ja w miesiąc jak schudłam 1-2 kg na diecie z niskim ig i ograniczonymi kaloriami to było wszystko. Na diecie od dietetyczki 1800kcal to pierw schudłam kilka kg zrzucając wodę ewidentnie, a ootrm zastój i jojo [emoji33] musisz mieć dobrą przemianę materii :) zauważyłaś jakaś zmianę w przemianie materii przed i po ciąży?

Ciekawy musi być ten tatuaż dmuchawcowy [emoji1]

Super, że cukier odstawiony :) u mnie do słodzenia tylko ksylitol.i to malusio. Jak już serio nie jestem w stanie zjeść czegoś bez dosładzania :)

Luiza, dla mnie zaś sama kawa z cukrem (bez mleka) zawsze była i jest nie do przejścia [emoji4] jeden z niewielu patentów dla mnie ma wypuszczenie pięknego kolorowego ptaka [emoji23]
A teraz nie mam takich dylematów, bo w ogóle kawy od grudnia nie piję [emoji1]


8une3e3kck8m6mea.png
 
Cześć dziewczyny :)
My dziś wybieramy się na szczepienie zobaczymy czy zaszczepią Michasia.
Co do zakupów na Ali też kupiłam tą miseczkę Zuza ale tak jak piszesz do piasku może być.W sumie to tylko ta miseczka i jedna sukienka mnie rozczarowały .Sukienka przyszła niby dwa xl a na nasze s ale na moją mamę będzie w sam raz więc prezent na dzień matki już może być :D Zamówiłam jeszcze dwie inne sukienki to są dobre spódniczka,spodnie też.Zuza bardzo fajnie wyglądają te koszulki :) ja mojemu kupiłam takie.Zobacz załącznik 839865 Zobacz załącznik 839866 A przez ostatnie dni tyle przyszło :D dobrze że mąż wtedy jest w pracy :D Zobacz załącznik 839867
Czadowe [emoji5]

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
Ja mam dwa tatuaże na plecach, napis + dmuchawiec z najpierw cicikami z dmuchawca, ktore zmieniaja sie w ptaki i leca az do karku. Zakryc idzie bez problemu, z odkryciem gorzej :D Zrobiłam go na 18 urodziny. Kusi mnie kolorowa roza wiatrow na przedramieniu... Jednak w moim zawodzie (pielegniarka) pracuje glownie z odkrytymi przedramionami i obawiam sie, ze na te "stare lata" nie bedzie to fajnie wygladalo...

Do diety: w miesiąc ze 101,4 do obecnego 93,9. I ani jeden raz nie zeszlam ponizej 1600kcal, w gore owszem, w dol nigdy. Najlepsze, ze w niedziele bylismy na urodzinach, byl to mij cheat day. Zjadlam tort, salatki z majonezem, frankfutrki, rurki z kremem itp. I po tym w 2 dni 1,2kg spadlo :D Ogolnie to nie wiem czy mozna to nazwac dieta... pierwszy raz tak mam ale na prawde mi dobrze z tym moim jedzeniem. I ten slowcooker to mistrzostwo swiata, duzo mi daje taka nowa zabaweczka :D Jedyne czego mi brak to cukru w kawie i herbacie...

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
W miesiąc??? Wow to rewelacja!!!![emoji122]

f2wl2n0a5jm4l1ng.png
 
A teraz nie mam takich dylematów, bo w ogóle kawy od grudnia nie piję

Ja kawy nie piłam przez pierwsze trzy miesiące ciąży, noo, tak do połowy stycznia :)
Kiedyś kawę w ogóle piłam okazjonalnie, z przyjaciółkami, do ciasteczka, bo w domu to tylko herbata zielona. A teraz na nowo odkrywam smaki herbatki, owocowe, zielone, z dodatkami, bez, miodzio.
 
Ale tempo dzisiaj;)
Kuba choruly i od soboty kisiłam zię z Dominikiem w domu. A dziś mąż ma na popołudnie, ja miałam kilka spraw do załatwienia w mieście więc wziełam malucha. Troche podjechaliśmy tramwajem a poza tym zrobiliśmy przeszło 5km spaceru :)
Madagos ja też miałam problem z odstawieniem cukru. Bo jak to zimą herbatka z cytryną bez cukru:( Ale udało się i już 2,5 tyg minęło odkąd zupełnie zrezygnowałam z cukru:)
Agunia czaję się na tą czapkę Miki;) Pasuje na Michasia? A małpę też mamy :)
1519215373-8d5e58180e04f217-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Agunia fajne zakupy. I widzę słynną kurtkę z Miki z grupy Fb[emoji5]

Mimi gdzie Ty masz taką temperaturę? U mnie rano było -11°. A teraz w sumie nie wiem. Ale może ze 3 stopnie.

Ja cukier odstawiłam, słodycze tez.
Kawy nie słodzę wcale, ale piję z mlekiem. Herbaty pijam ziołowe to też nie lubię słodkich.

Tatuaże mi się podobają u kogoś. Ale tylko kolorowe.
Kolczyki w różnych częściach ciała już nie bardzo.

Zuza zdrówka dla Kuby.
A miałam pytać czy łagodnie przeszedł bostonkę? Mojej miesiąc po zaczęły schodzić paznokcie. Ale tragedii nie było.

zem3ha00c8ymi2vu.png

l22nio4pq4aihh5l.png
 
Do góry