reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
Mimi super wyglądasz. Piękna kiecka, buty też.
Ja zakładam buty na niewielkim obcasie tylko od święta. W szpilkach bym się zabiła [emoji16] Na co dzień chodzę na płaskim, zwykle w adidasach.

Wczoraj byłam ze starszą córką na koncercie we Wrocławiu. Przy okazji zwiedziłyśmy Sky Tower. Dzisiaj padnięta jestem i nogi mnie bolą.

zem3ha00c8ymi2vu.png

l22nio4pq4aihh5l.png
 
Edysiek, a co to jest Sky Tower? Wybieramy się na weekend do Wrocławia w kwietniu, to też może zajrzę [emoji16]

Mimi, naprawdę jest ok. A jak ręce przeszkadzają to kupuj hantelki :)

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wrocław podobno piękne miasto.... nigdy nie byłam ale siostra opowiadała ;)
Na jakim koncercie bylyscie?

Ja lubię obcasy ale teraz jedynie na imprezę. Kiedyś zakladalam nawet takie 10-12cm :D

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mimi! [emoji7] Weź Ty tu nam na siebie nie narzekaj, bo niezła laska z Ciebie! Naprawdę ślicznie w tej sukience wyglądasz :) z podwinięciem dobry pomysł a żakiet wedle upodobań :) nawet +5 do elegackiego wyglądu [emoji4] podziwiam, że na takich 10-12 cm obcasach umiesz chodzić [emoji33]
Ja przez to, że może trochę wyższa jestem, to jak założę takie obcasy (oczywiście ja to w nich tylko stać i siedzieć potrafię [emoji16]) to czuję się jak troglodyta [emoji16]

Edysiek, to udany weekend! :) Też mi się marzy odwiedzić Wrocław. Kiedyś byłam dwa razy tam ale to ze szkoły [emoji4] masz jakąś ładną fotkę turystyczną? [emoji4]

Powiem Wam, że niby wiem, że jestem w ciąży, wiem, że brzuch ma mi rosnąć, ale na poziomie bardziej podświadomym to czuję, że mi się tyje [emoji16] i trochę mi z tym niekomfortowo... Miałam takie okresy w życiu, gdzie tyłam z powietrza, wagi w domu nie miałam, i tak mi się wydawało, że coraz większa jestem, tylko dalej nie chciałam wejść na wagę i cokolwiek z tym zrobić...

[emoji170] 21.08.2018 [emoji170]
8une3e3knh2uwklu.png
 
Mimi! [emoji7] Weź Ty tu nam na siebie nie narzekaj, bo niezła laska z Ciebie! Naprawdę ślicznie w tej sukience wyglądasz :) z podwinięciem dobry pomysł a żakiet wedle upodobań :) nawet +5 do elegackiego wyglądu [emoji4] podziwiam, że na takich 10-12 cm obcasach umiesz chodzić [emoji33]
Ja przez to, że może trochę wyższa jestem, to jak założę takie obcasy (oczywiście ja to w nich tylko stać i siedzieć potrafię [emoji16]) to czuję się jak troglodyta [emoji16]

Edysiek, to udany weekend! :) Też mi się marzy odwiedzić Wrocław. Kiedyś byłam dwa razy tam ale to ze szkoły [emoji4] masz jakąś ładną fotkę turystyczną? [emoji4]

Powiem Wam, że niby wiem, że jestem w ciąży, wiem, że brzuch ma mi rosnąć, ale na poziomie bardziej podświadomym to czuję, że mi się tyje [emoji16] i trochę mi z tym niekomfortowo... Miałam takie okresy w życiu, gdzie tyłam z powietrza, wagi w domu nie miałam, i tak mi się wydawało, że coraz większa jestem, tylko dalej nie chciałam wejść na wagę i cokolwiek z tym zrobić...

[emoji170] 21.08.2018 [emoji170]
8une3e3knh2uwklu.png
Gorzej jest bokiem jak brzuch się ujawnia [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

A Ty się nic nie przejmuj bo po porodzie to będziesz na pewno na minusie [emoji4][emoji110]
Brzuszek już troszkę widać? :)

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Gorzej jest bokiem jak brzuch się ujawnia [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

A Ty się nic nie przejmuj bo po porodzie to będziesz na pewno na minusie [emoji4][emoji110]
Brzuszek już troszkę widać? :)

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom

Z boku to każdy ma brzucha widocznego [emoji4] chyba że jest chudy, po lewatywie i nie zjadł nic od 2 dni [emoji16]

Co do brzuszka to właśnie bardzo minimalnie jeszcze chyba :) ale czuje od środka, że brzucho rośnie, jak leżę na płasko to jest kosmos bo brzuch twardszy zamiast miękki jak zwykle [emoji16]

Mimi to był koncert Sylwi Lipki. To młoda dziewczyna, śpiewa właściwie dla małolatów. Z innymi młodymi muzykami tworzą grupę Young Stars. Promują się tylko w internecie.

Ka Sky Tower to najwyższy budynek w Polsce. Jest tam punkt widokowy i widoki naprawdę piękne.

Colorado dla Ciebie [emoji4]
64322241c26621028210054b25c2cf1c.jpg
b80fbad8c7d5c99f7b125c1bc3df278a.jpg


zem3ha00c8ymi2vu.png

l22nio4pq4aihh5l.png

Edysiek, to córka pewnie super zadowolona :) to ja myślałam, że najwyższy budynek jest w stolicy [emoji33]

Super zdjęcia! [emoji8] dobrze wyglądasz! [emoji4]

[emoji170] 21.08.2018 [emoji170]
8une3e3knh2uwklu.png
 
Do góry