reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Cześć dziewczyny :) U nas ciąg dalszy marudzenia czy to żeby niewiem ,bo nie da sprawdzić. Ma już 5zębów to gryzie palec jak chce sprawdzić :p
Kacpra rozłożyło katar kaszel robimy inhalacje.Wczoraj popłakałam się że śmiechu.Dalam Kacprowi inhalator Michaś siedział u mnie wstał i zaczął szarpać maskę płakać i takie spojrzenie na mnie "mamo dlaczego on ma a ja nie? "Musiałam wyciągnąć jego inhalator i samą wodą mu zrobiłam dopiero się uspokoił. Wspierał brata :D
Mimi bardzo ładnie wyglądasz :)
Edysiek super zdjęcia :)
A co do butów to ja kocham obcasy :) A to mój najnowszy nabytek z Ali .
IMAG0272.jpg
 

Załączniki

  • IMAG0272.jpg
    IMAG0272.jpg
    48,8 KB · Wyświetleń: 378
reklama
Mimi to był koncert Sylwi Lipki. To młoda dziewczyna, śpiewa właściwie dla małolatów. Z innymi młodymi muzykami tworzą grupę Young Stars. Promują się tylko w internecie.

Ka Sky Tower to najwyższy budynek w Polsce. Jest tam punkt widokowy i widoki naprawdę piękne.

Colorado dla Ciebie [emoji4]
64322241c26621028210054b25c2cf1c.jpg
b80fbad8c7d5c99f7b125c1bc3df278a.jpg


zem3ha00c8ymi2vu.png

l22nio4pq4aihh5l.png
Laska [emoji2]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny :) U nas ciąg dalszy marudzenia czy to żeby niewiem ,bo nie da sprawdzić. Ma już 5zębów to gryzie palec jak chce sprawdzić [emoji14]
Kacpra rozłożyło katar kaszel robimy inhalacje.Wczoraj popłakałam się że śmiechu.Dalam Kacprowi inhalator Michaś siedział u mnie wstał i zaczął szarpać maskę płakać i takie spojrzenie na mnie "mamo dlaczego on ma a ja nie? "Musiałam wyciągnąć jego inhalator i samą wodą mu zrobiłam dopiero się uspokoił. Wspierał brata :D
Mimi bardzo ładnie wyglądasz :)
Edysiek super zdjęcia :)
A co do butów to ja kocham obcasy :) A to mój najnowszy nabytek z Ali .Zobacz załącznik 843777
Boskieeeee!!!!! [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]
No śmieszne jest to jak dzieciaki są zazdrosne zwłaszcza te małe ;) u nas starszy teraz bardzo zazdrosny i przez to zrobił się nieposluchany :/

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny :) U nas ciąg dalszy marudzenia czy to żeby niewiem ,bo nie da sprawdzić. Ma już 5zębów to gryzie palec jak chce sprawdzić [emoji14]
Kacpra rozłożyło katar kaszel robimy inhalacje.Wczoraj popłakałam się że śmiechu.Dalam Kacprowi inhalator Michaś siedział u mnie wstał i zaczął szarpać maskę płakać i takie spojrzenie na mnie "mamo dlaczego on ma a ja nie? "Musiałam wyciągnąć jego inhalator i samą wodą mu zrobiłam dopiero się uspokoił. Wspierał brata :D
Mimi bardzo ładnie wyglądasz :)
Edysiek super zdjęcia :)
A co do butów to ja kocham obcasy :) A to mój najnowszy nabytek z Ali .Zobacz załącznik 843777
Cudne [emoji7] [emoji7] [emoji7] jak zrzucę trochę sadełka to też sobie kupię podobne [emoji1]

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Edysiek, a co to jest Sky Tower? Wybieramy się na weekend do Wrocławia w kwietniu, to też może zajrzę [emoji16]
Edysiek, fantastyczna wycieczka :) Jesteś strasznie podobna do mojej znajomej, normalnie jak byś była jej siostrą :)
Osobiście uważam, że SkyTower szpeci miasto, z daleka wygląda, jak nie przymierzając, sterczący fiutek (przepraszam za wyrażenie, ale no tak to wygląda). Punkt widokowy faktycznie, fantastyczna sprawa, szczególnie jak jest dobra widoczność, to można dojrzeć jeszcze masyw Ślęży. Niby jest najwyższy, ale miał być większy, dlaczego nie jest, jak wiadomo, kasa.
Kocham moje miasto, ale Sky po prostu burzy moją wizję Wrocławia :D

Jak ja wam zazdroszczę możliwości chodzenia w szpileczkach, nie ważne, niskie czy wysokie. Ja nawet balerinek nie mogę na swoje stopy znaleźć.
 
My teraz też mamy antybiotyk i właściwie nie wiadomo na co. Przez cztery dni miała temperaturę po 38,5-39 stopni, najpierw myślałam, ze zęby, potem, ze trzydniówka ale jej nie wysypało, czwartego dnia dostała trochę kataru i zaczęła pokasływać, ale to ewidentnie od kataru spływającego do gardła. I lekarka dała antybiotyk bo powiedziała, ze w czwartej dobie takiej temperatury trzeba dac. Gardło i uszy czyste, osłuchowo ok. Wahałam sie do końca czy dać ale w końcu dałam.

Kattaya jak Lila? Nasza trzydniowka też nie była książkowa bo: we wtorek pojawiła się gorączka, w piątek gorączki już nie było (po antybiotyku), a w niedzielę pojawiła się wysypka. Druga tura wysypki (mocniejsza i intensywniejsza) pojawiła się w czwartek. Dzisiaj niemalże nie ma po niej śladu.

Szpile uwielbiam. Koturny wysokie uwielbiam. Teraz trochę noga mi się odzwyczaila więc mogę mieć problem z ponownym chodzeniem w wysokich butach. Męża mam wysokiego, bo ma 194 cm wzrostu, ja mam 164 cm więc mogę poszaleć z wysokością obcasa, co często robiłam :). Powiem Wam że w szpilach czuję się mega sexy;)
 
Edysiek, fantastyczna wycieczka :) Jesteś strasznie podobna do mojej znajomej, normalnie jak byś była jej siostrą :)
Osobiście uważam, że SkyTower szpeci miasto, z daleka wygląda, jak nie przymierzając, sterczący fiutek (przepraszam za wyrażenie, ale no tak to wygląda). Punkt widokowy faktycznie, fantastyczna sprawa, szczególnie jak jest dobra widoczność, to można dojrzeć jeszcze masyw Ślęży. Niby jest najwyższy, ale miał być większy, dlaczego nie jest, jak wiadomo, kasa.
Kocham moje miasto, ale Sky po prostu burzy moją wizję Wrocławia :D

Jak ja wam zazdroszczę możliwości chodzenia w szpileczkach, nie ważne, niskie czy wysokie. Ja nawet balerinek nie mogę na swoje stopy znaleźć.
A czemu? Masz duży rozmiar?

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kattaya jak Lila? Nasza trzydniowka też nie była książkowa bo: we wtorek pojawiła się gorączka, w piątek gorączki już nie było (po antybiotyku), a w niedzielę pojawiła się wysypka. Druga tura wysypki (mocniejsza i intensywniejsza) pojawiła się w czwartek. Dzisiaj niemalże nie ma po niej śladu.

Szpile uwielbiam. Koturny wysokie uwielbiam. Teraz trochę noga mi się odzwyczaila więc mogę mieć problem z ponownym chodzeniem w wysokich butach. Męża mam wysokiego, bo ma 194 cm wzrostu, ja mam 164 cm więc mogę poszaleć z wysokością obcasa, co często robiłam :). Powiem Wam że w szpilach czuję się mega sexy;)
U nas też już po wysypce [emoji4]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasia, no szpilki dodają tego czegoś :)

Jeszcze jak ktoś w nich umie chodzić to już w ogóle cud malina [emoji16]

Dla mnie akurat buty są i problematyczne (ciężko mam znaleźć wygodne pasujące buty, mam dziwną stopę), no i w szpilkach czuję się przebrana. Ale sukienki uwielbiam, w całej ich rozmaitości [emoji16] zwykle prędzej nadwyżkę pieniężną wydam na sukienkę albo na fryzjera, bo to też moja słabość [emoji16]

Już mam plan fryzury na lipiec, albo okolice lipca, żeby wygodnie było na koniec ciąży i do opieki nad maluszkiem [emoji4] będzie metamorfoza [emoji16]

[emoji170] 21.08.2018 [emoji170]
8une3e3knh2uwklu.png
 
reklama
A czemu? Masz duży rozmiar?

Tak, nie dość, że duży, bo rozmiar 42/43, to do tego stopę mam jeszcze bardzo szeroką. Także, nawet jak na długość są ok, to i tak ich nie wcisnę i poginam po mieście... w męskich adasiach :D Zanim urodziłam Kubę miałam 41 i normalną stópkę, ale po ciąży zrobiła się większa. Mama moja twierdzi, że to przez glany, ale te zaczęłam nosić jak już Duży był na świecie.
 
Do góry