reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Dziewczyny, pomocy. Potrzebuję sukienki na ślub, mamy być świadkami z mężem. Szukam sukienki nie typowo do karmienia, ale żeby się dało bufet wyciągnąć... Zamówiłam jedną, ale wyglądam jak stara baba i będę ją odsyłać...
 
reklama
A jaką zamówiłaś Paula? Ja w sukienkach to kiepska jestem , tylko fason worek. A le pamiętam, ze niektóre dziewczyny dawały do wszycia suwaki na szwach. Może maz jakąś sukienkę, która jest ok i da się to zrobić?
 
kattya ja też się boję właśnie tych zabiegów, tych narzędzi chirurgicznych, a jak widzę lekarzy to mi słabo, nie mam do nich zaufania itd. Ja też się wstydzę, chodzilismy na odkryty basen to się nie odwazyłam wykąpać.... na zamknietem predzej bo wchodze na duzy basen i nikt nie widzi moich baleronów pod wodą... tylko te przejście z basenu do szatni. a na odkrytym to na kocu potem się siedzi i się gapią ludziska wstrętne.
Kattya co do nr. tel. to kompletnie nie wiem kto im podał. i co zwróciłaś tą kasę?
 
A jaką zamówiłaś Paula? Ja w sukienkach to kiepska jestem , tylko fason worek. A le pamiętam, ze niektóre dziewczyny dawały do wszycia suwaki na szwach. Może maz jakąś sukienkę, która jest ok i da się to zrobić?
No właśnie ja to uboga w sukienki jestem... Taką zamówiłam i źle w niej wyglądam...
IMG_20180828_214221.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180828_214221.jpg
    IMG_20180828_214221.jpg
    26 KB · Wyświetleń: 320
Paula chyba ta długość nie bardzo..... Moze krótsza? W sumie na tym zzdjęciu nie wyglądasz jakoś źle... Źle się w niej czujesz?
Ale jak mówiłam, nie znam się za bardzo. Ja to we wszystkim źle wyglądam:(

Oliuchapoducha oddałyśmy te pieniądze. Od poczatku był taki zamiar, po to do nich dzwoniłam.
 
Zuza wstydzisz się na basen chodzić?

Byłam na wizycie, przemierzyłam pół stolicy autobusem, ledwo wróciłam, najgorzej było w ciasnej windzie, gdzie było duszno i ciągle ktoś wsiadał aby na 6te piętro na dermatologię się dostać... :/

To taka infekcja skóry bakteryjno grzybicza, ale powiedziała że mogę karmić nowowrodka że nie powinien się zarazić. Bo ja to mam miedzy cyckami na dekoldzie. Przez te upały, pot, kąpiele, sztuczny stanik no i gotowe :( dostałam maśći, i taki sprey osuszający skórę, aby się tam nie pocić (nie wiedzialam ze coś takiego jest wogóle) mam nadzieje do porodu mi to zniknie
A co to za spray??
 
Nie chce kombinować, jest też starsznie gruba i niezbyt się w niej czuję...
Jak się źle czujesz w tym to lepiej odślij.

Ja właśnie postanowiłam nie kupować sukienki. Po 1 ciężko mi to idzie, nic mi się nie podoba i boję się zamówić online. Po 2 kupujemy samochód, trafiła się okazja, więc teraz każdy grosz jest cenny :) Mam 2 opcje. Albo założę spódnice i bluzkę, albo dam przerobić sukienkę, którą mam i lubię. Tylko nie mam pomysłu jak ją można przerobić [emoji848]
 
reklama
Do góry