reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
Hej, gratuluję synka. Który to tydzień i jak długo się staraliście?
Poważny wypadek?
18+6 dzisiaj :) my się za bardzo nie staraliśmy po prostu odstawilam anty i od razu się udało. A mam I PCO I niedoczynność tarczycy I cukrzycę.

My mieszkamy w Irlandii Północnej, podczas zakładania kamer w opuszczonym hotelu który należy do banku, napadli ich, potrubowali i groziło bronią.
Strzelili w auto i uciekli.
Fizycznie nic mu nie jest ale psychicznie tak. Teraz to tutaj trochę się dzieje ze z względu na brexit
 
18+6 dzisiaj :) my się za bardzo nie staraliśmy po prostu odstawilam anty i od razu się udało. A mam I PCO I niedoczynność tarczycy I cukrzycę.

My mieszkamy w Irlandii Północnej, podczas zakładania kamer w opuszczonym hotelu który należy do banku, napadli ich, potrubowali i groziło bronią.
Strzelili w auto i uciekli.
Fizycznie nic mu nie jest ale psychicznie tak. Teraz to tutaj trochę się dzieje ze z względu na brexit
No super, że przy takich dolegliwościach nie miałaś problemu. A jak teraz wygląda sprawa z Twoją cukrzycą? Musisz brać insulinę?

Ojj to faktycznie mnóstwo stresu miał... W takich sytuacjach podobno całe życie potrafi przebić przed oczami. Moja ciotka parę lat temu mieszkała w Irlandii i pracowała w zakładach bukmacherskich. Miała też napad z bronią w ręku, nic jej nie zrobili, zabrali tylko pieniądze. Pamiętam że strasznie to przeżywała, nie wróciła już do tej pracy, mimo że dobrze tam zarabiała.
 
No super, że przy takich dolegliwościach nie miałaś problemu. A jak teraz wygląda sprawa z Twoją cukrzycą? Musisz brać insulinę?

Ojj to faktycznie mnóstwo stresu miał... W takich sytuacjach podobno całe życie potrafi przebić przed oczami. Moja ciotka parę lat temu mieszkała w Irlandii i pracowała w zakładach bukmacherskich. Miała też napad z bronią w ręku, nic jej nie zrobili, zabrali tylko pieniądze. Pamiętam że strasznie to przeżywała, nie wróciła już do tej pracy, mimo że dobrze tam zarabiała.
Teraz w ciąży biorę insulinę i metformine a przed tylko metformine.

No on na razie ma wolne w pracy ale zobaczymy czy wróci.
 
Hej nie odzywałam się no bo wiecznie cos

W szpitalu byłam bo myśleli że Sącza się wody ale jednak nie.

Chłop w pracy miał wypadek.

Z jedynych pozytywnych wieści to będzie chłopiec :)
O rany... Zdrowia i spokoju ducha dla was [emoji15]

Super, że będzie synek [emoji7] jakieś imię już macie upatrzone?
No właśnie ciężko z tym ogarnianiem... Ja z tych co całe życie na diecie, co uda mi się schudnąć to i tak wraca. Teraz w weekend pozwoliłam sobie na więcej i mam 1kg na plusie.

Dzisiaj zaczął boleć mnie jajnik, czy to może oznaczać owulacje? W tych sprawach jestem kompletnie zielona..
To na diecie z niskim IG i metforminą masz największe szanse sensownie schudnąć [emoji846]

Co do bólu to może oznaczać owu, ale nie musi niestety. Ja byłam przekonana, że mam owu, bo mnie brzuch bolał, płodny śluz był, a badania wykazały, że owu brak ... :(
 
O rany... Zdrowia i spokoju ducha dla was [emoji15]

Super, że będzie synek [emoji7] jakieś imię już macie upatrzone?To na diecie z niskim IG i metforminą masz największe szanse sensownie schudnąć [emoji846]

Co do bólu to może oznaczać owu, ale nie musi niestety. Ja byłam przekonana, że mam owu, bo mnie brzuch bolał, płodny śluz był, a badania wykazały, że owu brak ... :(
Anthony chyba będzie. Mój chłop jeszcze nie wie że będzie syn bo nie był na usg i chce się dowiedzieć z resztą rodziny
 
O rany... Zdrowia i spokoju ducha dla was [emoji15]

Super, że będzie synek [emoji7] jakieś imię już macie upatrzone?To na diecie z niskim IG i metforminą masz największe szanse sensownie schudnąć [emoji846]

Co do bólu to może oznaczać owu, ale nie musi niestety. Ja byłam przekonana, że mam owu, bo mnie brzuch bolał, płodny śluz był, a badania wykazały, że owu brak ... :(

No mam nadzieje, że teraz mi się uda. Motywacja jest bardzo duża :-)
Do tej pory nie obserwowałam swojego cyklu, objawów w poszczególne dni, śluzu i nie wiem jak to u mnie wygląda. Zastanawiam się nad testami owulacyjnymi. Korzystałaś?
 
reklama
Do góry