reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Super, że wam się udało, synek na pewno żywe srebro :-) pracuję w żłobku i wiem jak cudowne są dzieci w takim wieku :-)
Dużo przytyłaś w ciąży? I jak teraz Twoja waga?
Oj tak żywe srebro to nawet mało powiedziane ;) Starszy syn też taki był i zostało mu to do dziś ;)
Ja w ciąży akurat schudłam i to 8 kg .A niczego sobie nie odmawiałam słodyczy jadłam gigantyczne ilości, ciasta z kremem a przed ciążą słodycze tylko przy okresie a ciasta 2-3 razy w roku jadlam.Od momentu zajścia w ciąże do dziś schudłam 39 kg .Teraz wasze 88 kg :)
 
reklama
Oj tak żywe srebro to nawet mało powiedziane ;) Starszy syn też taki był i zostało mu to do dziś ;)
Ja w ciąży akurat schudłam i to 8 kg .A niczego sobie nie odmawiałam słodyczy jadłam gigantyczne ilości, ciasta z kremem a przed ciążą słodycze tylko przy okresie a ciasta 2-3 razy w roku jadlam.Od momentu zajścia w ciąże do dziś schudłam 39 kg .Teraz wasze 88 kg :)


no to agunia ,mega gratulacje i ogromny szacun za tą wage ,boze chciala bym teraz tyle wazyc

no ja w ciazy przytyłam z 97kg do 116 kg ,potem mega stres i zlecialo mi 16 kg w dwa tygodnie,potem jeszcze z 8-9kg no i jak tylko przestalam karmić okolo 8 miesiąca to powolutku kilogramy wracaly aż do teraz i jest znowu nie fajnie
 
hej no więc tak robiłam wyniki i nie jest fajnie
fsh2,31mIU/ml
lh4,52mIU/ml
Estriadol 72,00pg/ml

Prolaktyne mam niską bo normy od 5-25
a u mnie 6,25 także nie jest źle
Będę u giną za tydzień to zobaczymy co i jak.
 
hej no więc tak robiłam wyniki i nie jest fajnie
fsh2,31mIU/ml
lh4,52mIU/ml
Estriadol 72,00pg/ml

Prolaktyne mam niską bo normy od 5-25
a u mnie 6,25 także nie jest źle
Będę u giną za tydzień to zobaczymy co i jak.
No stosunek fsh to LH jest źle ale nie tragiczny także spoko. Jeśli dobrze pamiętam idealnie jest 1:1 także nie jest aż tak źle. Na estradiolu się nie znam
 
Oj tak żywe srebro to nawet mało powiedziane ;) Starszy syn też taki był i zostało mu to do dziś ;)
Ja w ciąży akurat schudłam i to 8 kg .A niczego sobie nie odmawiałam słodyczy jadłam gigantyczne ilości, ciasta z kremem a przed ciążą słodycze tylko przy okresie a ciasta 2-3 razy w roku jadlam.Od momentu zajścia w ciąże do dziś schudłam 39 kg .Teraz wasze 88 kg :)
Super wynik, gratuluję :-) a jak to robisz? Stosujesz jakąś specjalną dietę czy stawiasz na zdrowe odżywianie?
 
reklama
To dobrze, bo z początku cyklu lekarzom łatwiej coś wywnioskować z wyników :) nie martw się, najważniejsze, żeby dojść do tegoż gdzie jest problem, wtedy wiadomo, co można zrobić [emoji8]
dzięki Colorado jeszcze tydzień i wizyta nie mogę się doczekać,szczerze będę w 14dc ciekawe co mi powie
 
Do góry