reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
Wszystkiego dobrego z okazji rocznicy ! :*
Spędzacie ja jakoś specjalnie ? Wiem , że w domu ale mimo to jakis plan jest ? Która to rocznica?
Może dziewczyny korzystają z ładnej pogody? ;) Ech, ale bym gdzieś poszła na spacer... Tym bardziej mam doła, bo jutro rocznica i zamiast gdzieś wyjść będzie dzień jak co dzień - łóżko...
 
Wszystkiego dobrego z okazji rocznicy ! :*
Spędzacie ja jakoś specjalnie ? Wiem , że w domu ale mimo to jakis plan jest ? Która to rocznica?
Dzięki ;) Dopiero druga, w sumie 6 lat razem. Jeszcze przed moim uziemieniem mieliśmy w planach weekend za miastem, a teraz... Pewnie jakiś film, jedzenie na wynos... Mąż mówił o 'romantycznej pizzy', także szał :p
 
Dzięki ;) Dopiero druga, w sumie 6 lat razem. Jeszcze przed moim uziemieniem mieliśmy w planach weekend za miastem, a teraz... Pewnie jakiś film, jedzenie na wynos... Mąż mówił o 'romantycznej pizzy', także szał :p
My na walentynki - Akurat wyszłam że szpitala zamowilismy jedzenie z north Fisha (właśnie chodziło o to żeby było coś innego niż pizza :D ) wtedy wydawało się, że jest bardziej romantycznie :D
 
My na walentynki - Akurat wyszłam że szpitala zamowilismy jedzenie z north Fisha (właśnie chodziło o to żeby było coś innego niż pizza :D ) wtedy wydawało się, że jest bardziej romantycznie :D
W weekend zrobił mi taką porcję łososia, że jeszcze przez kilka dni nie spojrzę na rybę ;D W pobliżu mamy masę pizzerii, cukrzyca byłaby taka wdzięczna... Sphinx był kiedyś spoko, ale teraz robią mniejsze porcje za wyższą cenę. Zanim się zdecyduję będzie już strasznie późno i skończy się na kanapkach xD
 
reklama
Do góry