reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

U mnie od wczoraj czuje co to znaczy bol podczas ruchow. Tak strasznie sie rozpycha, ze brzuch jest jak ufo [emoji14]
Na dodatek rozchorowalam sie, doszedl kaszel i ledwo zyje, oby szybko przeszlo :/
Na kaszel polecam herbatę z bratka, szybko zwalcza kaszel i czytałam, że również w ciąży jest bezpieczna [emoji6]
 
reklama
Dawno mnie tu nie było, trochę doczytałam, a zajrzałam głównie zeby zobaczyć co u Ciebie Oczekująca.
No i się poryczałam....
Modlę sie za Ciebie i twoje Maluchy.

Wszystkim dziewczynom życzę zdrowych i nudnych ciąż.
 
Hej dziewczyny Mam pytanie bo przy pierwszym dziecku nie miałam z tym problemu Chodzi o cukier w ciąży Robiłam krzywa cukrowa 75g Na czczo wynik 99 po 1h w normie i po 2h w normie Czy na czczo rzeczywiście jest aż tak podwyższone że ginekolog wysyła mnie do diabetolog???
 
Hej dziewczyny Mam pytanie bo przy pierwszym dziecku nie miałam z tym problemu Chodzi o cukier w ciąży Robiłam krzywa cukrowa 75g Na czczo wynik 99 po 1h w normie i po 2h w normie Czy na czczo rzeczywiście jest aż tak podwyższone że ginekolog wysyła mnie do diabetolog???
Hej! Ja miałam 93 na czczo i już mam stwierdzona cukrzycę i diabetologa. Za to jak zmieniłam gina to twierdzi, że do 99 wg niej się nie wysyła, także zależy jakie podejście ma Twój. Wg nowych wytycznych każdy wynik powyżej 92 to powód do stwierdzenia cukrzycy
 
Jesteśmy w 3paku. Stan stabilny. Nadal pod kroplowkami, lekiem w pompie, i tona leków w tabletkach.
Dziś 25t1d....
Na usg wszystko ok.
Powoli małymi krokami do przodu... cieszę się za każdym razem gdy otworzę oczy i okazuje się, że jestem w 3paku :)
Każdy dzień jest ważny.
Oczekujaca mocne kciuki za was, macie opiekę całodobowo więc leż kochana i dbaj o siebie i dzieciaczki, te małe kroczki jak pisałaś to bardzo duże kroki, każdy dzień jest bardzo ważny
 
reklama
Do góry