reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
Chej dziewczyny, ja mam coś gorszy okres teraz, dziś jest 36dc z reguły cykle 35dniowe i oczywiście zrobiłam test i biało, normalnie dobiło mnie to w dodatku do okoła słyszę że ktoś znajomy w ciąży, w dodatku ta @nie przychodzi w terminie a tak to już bym zaczęła z clo, od piątku do dziś biorę dupfaston na wywołanie francy może coś ruszy
Współczuję... U mnie to samo. Same ciąże naokoło, a zaczęłam kilka dni temu kolejny cykl [emoji849]
 
Trzymamy się w 3paku. Dziś dostałem do zrozumienia, że ja nie wyjdę że szpitala do końca ciąży.... chyba, że sama się wypisze... no więc... oby wytrzymać jak najdłużej, ale psychicznie i fizycznie nie zwariować....
dasz kochana radę,musisz,teraz się wyleżysz a potem za 3 miesiące będziesz miała dużo pracy przy maluszkach z dwójeczką wiem od znajomej że sajgon na maxa ,ale i też ogrom szczęścia
 
Mój gin póki co nie dopytywał o wagę, nie traktuje mnie też jak UFO przez to. O nadciśnieniu wie, też się nie doczepia tylko kontrolować no i po pierwszym mierzeniu u niego przepisał dopegyt, bo z emocji wyszło mi szalone 150/87. Ostatnio jak wpadłam na kontrolę przed czasem bo pojawiły mi się skrzepy też podszedł do mnie po ludzku, żadnego "to twoja wina boś gruba", tylko ok, krwiak, zdarza się wszystkim
super lekarz
 
ja bym już chciała zacząć też,przynajmniej spróbować ze wspomagaczem ,a tak w ogóle to nie ma bata ja muszę z 10kg zrzucić i pewnie wtedy ruszy coś
Kochana naprawdę radzę Ci zrzucić kilka kilo. My też z mężem się długo staraliśmy i nic, dopóki nie zrzuciłam kg. :) Pozdrawiam i powodzenia:):)
 
reklama
Co tam dziewczyny u Was słychać?? Jak samopoczucie? :) Słoneczko świeci, aż chce się żyć.
U mnie super, wczoraj miałam wizytę u gina. Wszystko dobrze u syneczka, od ostatniej wizyty przytyłam 0,6 kg. Ogólnie jak narazie 4,4 kg na plusie :));)
 
Do góry