reklama

Otyłość w ciąży

liczba

Fanka BB :)
Rozwiązania
1
Witaj, trzymam kciuki?
Jak przebiegała Twoja ciąża? Miałaś jakieś dolegliwości?
Mialam chyba wszystkie dolegliwosci. Ogolnie zle znosze ciaze. Wymioty, bol plecow brzucha, spojenia. Niestety duza waga temu zapewne sprzyja.
Jesli chodzi o lekarza ja mam taka gin ktora od pierwszej wizyty mowila, ze nie moge przytyc. Wazyla mnie na kazdej wizycie i troche mi to dawalo do myslenia. Mysle, ze to nie ma sie co obrazac, bo ona miala racje. Nie wyobrazam sobie siebie jeszcze plus 10, jak bardzo byloby mi ciezko. No i cesarka tez jest wyzwaniem dla lekarza zeby pozniej polatac :p

Co do staran.. u nas trwalo to 2 lata. Nie wiem czy przez wage, bo jak sie udalo to z tej deprechy mialam 15+ niz na poczatku staran, wieczne jojo :/

reklama

Ka.2606

Rozwiązania
0
Hej, gratuluję takich sukcesów w ciąży no i zyczę bezproblemowego rozwiązania a po tych 2 latach udało się naturalnie? U nas już półtora roku starania
Mialam chyba wszystkie dolegliwosci. Ogolnie zle znosze ciaze. Wymioty, bol plecow brzucha, spojenia. Niestety duza waga temu zapewne sprzyja.
Jesli chodzi o lekarza ja mam taka gin ktora od pierwszej wizyty mowila, ze nie moge przytyc. Wazyla mnie na kazdej wizycie i troche mi to dawalo do myslenia. Mysle, ze to nie ma sie co obrazac, bo ona miala racje. Nie wyobrazam sobie siebie jeszcze plus 10, jak bardzo byloby mi ciezko. No i cesarka tez jest wyzwaniem dla lekarza zeby pozniej polatac

Co do staran.. u nas trwalo to 2 lata. Nie wiem czy przez wage, bo jak sie udalo to z tej deprechy mialam 15+ niz na poczatku staran, wieczne jojo :/

liczba

Rozwiązania
1
Hej, gratuluję takich sukcesów w ciąży no i zyczę bezproblemowego rozwiązania a po tych 2 latach udało się naturalnie? U nas już półtora roku starania
Tak, udało sie. Wtedy jak troche odpuscilam. Bylam na wizycie kontrolnej u gin cytologia itp i powiedziała, ze akurat mam owulacje wiec poszlam do domu i to byl ten jeden raz w cyklu. Nawet sie nie nastawialiśmy mimo tej owulacji.

bigmom

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Dziewczyny przeczytalam pare stron i widze, ze da tu kobiety o podobnej wadze do mojej. Ktora jest prawdziwa nadwaga, a nie 65kg i juz przezywaja :p
Zaczelam ciaze 113kg. Tragedia, bardzo balam sie, ze przytyje w ciazy. No i jakie bylo moje zaskoczenie kiedy nawet od lekarza uslyszalam, ze grubsze kobiety tyja malo. Te wysluchiwane w opowiesciach 25 kg na plusie to czesto zaliczaja szczuple kobiety. Zaczely sie wymioty i schudlam do 104. Jem wszystko, nie mam diety. Do koncowki 8 miesiaca 109. Teraz jestem w 38 tygodniu i moja waga wyszla na 0. Wiec po urodzeniu bede wazyla mniej niż przed ciaza. Pozniej mam zamiar na powaznie sie za siebie wziasc zeby nie pasc na zawal.
Takze nie ma sie co tak bardzo bac, bo to prawda ze da sie nie przytyć :) powodzenia dziewczyny i trzymajcie kciuki, bo u mnie moze sie w każdej chwili zaczac akcja, boje sie okrooopnie
Cześć fajnie że kolejna duża kobietka w ciąży, będzie dobrze, 38tc to już ciąża jako donoszona, powodzenia kciuki zacisniete

bigmom

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
W ogóle zapomniałam się przywitać, przepraszam ale po pracy jestem

bigmom

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Hej, właśnie dzisiaj testowałam bo już nie mogłam wytrzymać i nadal jedna kreska... @ powinnam dostać 19. Z dietą też mi nie idzie. Pocieszam się tylko tymże pod koniec miesiąca wyprowadzamy się wreszcie od teściów i idziemy na swoje.
Teraz doczytalam, Asia u mnie też z dietą dupa blada, ale od poniedziałku staram się nie jeść kolacji, jem o 18tej ostatni posiłek, ale mam drugie zmiany i tak zawsze po robocie coś jadłam o 22.00 i tv teraz tylko tv

reklama

bigmom

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Oczekujaca podbijam pytanie Asi co tam u was jak się czujesz i jak dzieciaczki???

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Zbudujmy coś razem. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019

Test

Przetestuj kołdrę obciążeniową Senso-Rex™

Zgłoszenia przyjmujemy do 26/05/2019

Konkurs

Sport&Fun. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019